بازدید وزیر کشور از محله آقاجان
بازدید وزیر کشور از محله آقاجان

مژده خبر- دکتر احمد وحیدی، وزیر کشور به درخواست استاندار کرمانشاه سفر خود به این استان را یک روز دیگر تمدید و بامداد روز جمعه از محله آقاجان بازدید کرد. دکتر وحیدی در این بازدید آخرین وضعیت اجرای طرح ساماندهی آقاجان را بررسی و با جمعی از اهالی محله به صورت مستقیم و چهره به […]

مژده خبر- دکتر احمد وحیدی، وزیر کشور به درخواست استاندار کرمانشاه سفر خود به این استان را یک روز دیگر تمدید و بامداد روز جمعه از محله آقاجان بازدید کرد.

دکتر وحیدی در این بازدید آخرین وضعیت اجرای طرح ساماندهی آقاجان را بررسی و با جمعی از اهالی محله به صورت مستقیم و چهره به چهره گفت وگو کرد.

در طرح ساماندهی محله آقاجان، ارتقای زیرساخت ها(آب، شبکه فاضلاب، آسفالت و…)، توسعه فضاهای فرهنگی، برنامه های فرهنگی، جمع آوری معتادان متجاهر، تخریب خانه ها و پاتوق های مصرف مواد و… در حال اجراست. تاکنون حدود ۱۰۰ پاتوق تخریب شده است.

دکتر صحرایی، استاندار کرمانشاه درباره آخرین وضعیت ساماندهی این محله و برنامه استان برای کاهش آسیب های اجتماعی، توضیحاتی را به وزیر کشور ارائه کرد.

وزیر کشور هم در این بازدید بر تکمیل طرح ساماندهی و مدیریت آسیب های اجتماعی استان بویژه در محلات حاشیه نشین و محله آقاجان تاکید کرد.

در این بازدید نمایندگان چند تشکل مردم نهاد که اقدامات متعددی در مناطق حاشیه نشین بویژه آقاجان انجام داده بودند نیز حضور داشتند و درباره نیازها و مشکلات آقاجان توضیحاتی را به وزیر کشور ارائه کردند.

در نشست قبلی شورای اجتماعی کشور موضوع آسیب های اجتماعی استان مطرح و مقرر شده طرح جامع مدیریت و کاهش این آسیب ها مطرح و در شورا مصوب شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برگزاری نشست تخصصی و راهبری عملیات اجرایی تکمیل پروژه بیمارستان  خیرساز سرپل ذهاب