بازدید وزیر کشور از فاز یک پروژه راه‌آهن کرمانشاه – خسروی
بازدید وزیر کشور از فاز یک پروژه راه‌آهن کرمانشاه – خسروی

بازدید وزیر کشور از فاز یک پروژه راه‌آهن کرمانشاه – خسروی وزیر کشور از فاز یک پروژه راه آهن کرمانشاه – خسروی بازدید و آخرین وضعیت پیشرفت این طرح را بررسی و پیگیری کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فاز یک پروژه شامل قطعه کرمانشاه تا اسلام آباد غرب به طول ۱۱۰ کیلومتر است […]

بازدید وزیر کشور از فاز یک پروژه راه‌آهن کرمانشاه – خسروی

وزیر کشور از فاز یک پروژه راه آهن کرمانشاه – خسروی بازدید و آخرین وضعیت پیشرفت این طرح را بررسی و پیگیری کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فاز یک پروژه شامل قطعه کرمانشاه تا اسلام آباد غرب به طول ۱۱۰ کیلومتر است که در بخش زیرسازی ۸۳ پیشرفت دارد.کل پروژه راه آهن کرمانشاه – خسروی ۲۶۱ کیلومتر است که حدود ۳۶ درصد پیشرفت دارد.
محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه امروز در جریان وزیر کشور از پروژه راه آهن کرمانشاه – خسروی و ایستگاه راه آهن مرکز استان، موانع و مشکلات پیش روی تکمیل طرح راه آهن کرمانشاه – اسلام آباد غرب – خسروی و پیشنهادهایی برای تامین اعتبار مورد نیاز آن را تشریح کرد.
همچنین وزیر از ایستگاه راه آهن کرمانشاه هم بازدید و موانع افزایش سرعت قطارهای استان و تبدیل راه آهن کرمانشاه به اداره کل را بررسی کرد.

هم اکنون قطار تهران – مشهد هر ۲ روز یکبار از ایستگاه کرمانشاه حرکت می کند.

در سفر رییس جمهور به استان کرمانشاه، مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان برای اتمام پروژه راه آهن غرب از ایستگاه فیروزان تا خسروی اختصاص پیدا کرده که تاکنون ۱۵۰ میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

وزیر کشور در ادامه بازدید ها، از طرح بهسازی باند اصلی فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه بازدید و بر تسریع در بهسازی آن تاکید کرد.

وحیدی با حضور در محل کارگاه پروژه، در جریان جزییات فعالیت پیمانکار و وضعیت طرح بهسازی باند فرودگاه قرار گرفت که از حدود یک ماه پیش آغاز شده و به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۴۰ هزار هکتار از اراضی سرپل ذهاب زیر کشت گندم

قرارداد ۴۵۰ میلیارد تومانی بهسازی کامل باند اصلی فرودگاه کرمانشاه با یک شرکت فعال بسته شده است.

در این بازدیدها معاون عمرانی وزیر کشور و سرپرست معاونت های عمرانی و سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هم حضور داشتند.

انتهای پیام/