فاطمه کاهی، با بیان اینکه دریافت پول نقد از مشتریان در جایگاه‌های عرضه سوخت ممنوع نیست اما به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بهتر است از پول نقد استفاده نشود، اظهار کرد: جایگاه‌های عرضه سوخت در یک سال گذشته با مردم همکاری کردند. وی با تاکید بر اینکه جایگاه‌های سوخت به دلیل تماس افراد مختلف با […]

فاطمه کاهی، با بیان اینکه دریافت پول نقد از مشتریان در جایگاه‌های عرضه سوخت ممنوع نیست اما به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بهتر است از پول نقد استفاده نشود، اظهار کرد: جایگاه‌های عرضه سوخت در یک سال گذشته با مردم همکاری کردند.

وی با تاکید بر اینکه جایگاه‌های سوخت به دلیل تماس افراد مختلف با نازل و پول نقد یکی از مراکز پر خطر شناخته شده است، گفت: به همه جایگاه‌ها ابلاغ کرده‌ایم که جایگاه‌ها را به اقلام بهداشتی تجهیز کنند اما تأمین این اقلام به عهده شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیست.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه جایگاه‌های عرضه سوخت مایع باید پروتکل‌های بهداشتی وزارت بهداشت را اجرا کنند، اظهار کرد: جایگاهداران موظف هستند که جایگاه‌ها را ضد عفونی کنند و این موضوع در حیطه وظایف خود جایگاه‌هاست و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی روی این موضوع نظارت می‌کند.

کاهی با بیان اینکه همچنین به همه جایگاه‌ها ابلاغ شده است که اپراتورها باید فرآیند سوخت‌گیری را انجام دهند اما اگر مالک خودرو ترجیح دهد که خودش سوخت‌گیری کند، با حفظ و رعایت بهداشتی این موضوع ممانعتی ندارد، توضیح داد: توصیه ما این است که افراد به‌طور حتم نکات بهداشتی را رعایت کنند و حداقل هنگام سوختگیری دستکش یکبار مصرف به همراه داشته باشند تا از این طریق بتوان از شیوع این ویروس جلوگیری کرد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برداشت چغندر در مزارع سرپل ذهاب آغاز شد