این روزها بحث تمدید قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید سوژه داغ رسانه های اسپانیایی است. گفته می شود رئال به دلیل مشکلات اقتصادی و نیز سن بالای راموس، قصد تمدید یک ساله و بدون تغییر در میزان دستمزد را دارد ولی کاپیتان، خواهان قرارداد دو ساله است. به گزارش فرتاک نیوز، شایعاتی در مورد […]

این روزها بحث تمدید قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید سوژه داغ رسانه های اسپانیایی است. گفته می شود رئال به دلیل مشکلات اقتصادی و نیز سن بالای راموس، قصد تمدید یک ساله و بدون تغییر در میزان دستمزد را دارد ولی کاپیتان، خواهان قرارداد دو ساله است.

به گزارش فرتاک نیوز، شایعاتی در مورد پیشنهاد پی اس جی به راموس هم شنیده شده بود که تکذیب شد اما با گذشت زمان به نظر نمی رسد هیچ پالس مثبتی از طرفین برای تمدید قرارداد دریافت شود و راموس روز به روز به جدایی از رئال نزدیک و نزدیک تر می شود.

گویا رئال جانشین راموس را هم پیدا کرده و با او به توافق نیز رسیده است. دو هفته پیش مارکا خبر از توافق کامل رئال و دیوید آلابا ستاره اتریشی بایرن مونیخ داد.

این روزها همچنین شایعاتی شنیده می شود که بایرن نیز قصد دارد با جدایی آلابا به سراغ راموس برود اما اولیور کان این گمانه زنی ها را تکذیب کرد.

اسطوره بایرن به بیلد گفت:« راموس؟ دوست داشتم در دورانی که فوتبال بازی می کردم با او هم تیمی باشم اما این شایعات علاقه بایرن به جذب او کاملا بی اساس هستند.»

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تمدید یک ساله امهال وام زلزله‌زدگان کرمانشاه 500 میلیاردتومان اعتبار نیاز دارد