با اعلام مسئولان سازمان لیگ، نقل‌وانتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال از دوم اسفندماه آغاز خواهد شد. تیم استقلال طبق گفته محمود فکری با توجه به در پیش بودن بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و همینطور ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی نیاز به تقویت دارد. به گزارش فرتاک نیوز، در عین  حال بعضی از بازیکنان […]

با اعلام مسئولان سازمان لیگ، نقل‌وانتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال از دوم اسفندماه آغاز خواهد شد. تیم استقلال طبق گفته محمود فکری با توجه به در پیش بودن بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و همینطور ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی نیاز به تقویت دارد.

به گزارش فرتاک نیوز، در عین  حال بعضی از بازیکنان به دلیل نیمکت‌نشینی و ترافیک در برخی از پست‌ها قصد دارند از استقلال جدا شوند. باشگاه استقلال در ابتدای فصل به بازیکنانی چون حسین پورحمیدی و محمد بلبلی رضایت‌نامه دائمی نداد و به شرطی اجازه جدایی داد که به صورت قرضی راهی تیم دیگری شوند. پورحمیدی در حال حاضر در آلومینیوم اراک حضور دارد و بلبلی در نفت مسجدسلیمان.

این باشگاه قصد دارد طبق مصوبات هیئت مدیره، این سیاست را در نقل‌وانتقالات نیم فصل نیز ادامه دهد و هر بازیکنی که به دنبال جدایی بوده یا سرمربی نیازی به او نداشته باشد، تا حد امکان به صورت قرضی به تیم‌های دیگری انتقال داده شود. فرشید باقری، سجاد آقایی، متین کریم‌زاده و یکی دو بازیکن دیگر جزو افرادی هستند که زمزمه جدایی آنها شنیده می‌شود.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۳ باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات جنگی در کرمانشاه منهدمشد