به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از استانداری کرمانشاه، در آئینی نمادین با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه و مدیران کل ثبت احوال و امور اتباع خارجی استان، نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان با مادر ایرانی و پدر خارجی به یکی از شهروندان اعطا شد. حسین خوش‌اقبال، معاون سیاسی امنیتی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از استانداری کرمانشاه، در آئینی نمادین با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه و مدیران کل ثبت احوال و امور اتباع خارجی استان، نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان با مادر ایرانی و پدر خارجی به یکی از شهروندان اعطا شد.

حسین خوش‌اقبال، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در این آئین با بیان اینکه ایران اسلامی همواره میزبانی با محبت برای اتباع خارجی و مهاجرین بوده، اظهار داشت: یکی از نقش‌آفرینی‌های استان کرمانشاه در خط مقدم دفاع مقدس، پذیرایی و میزبانی از آوارگان و اتباع کشور عراق بوده که تا به امروز نیز پایبند به آن بوده است.

معاون استاندار کرمانشاه اعطای تابعیت و شناسنامه به فرزندان اتباع خارجی را یکی از اقدامات ماندگار نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: از یک‌هزار و ۵۰۰ اتباع مجاز استان، ۵۰۰ نفر برای اعطای شناسنامه شناسایی شدند که امروز نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان این اتباع اعطا می‌شود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیروزی خارج از خانه پورتو با تک گل طارمی