به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، در نشست فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق(ع) و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه بر سرکشی و تجلیل از مادران شهدای کرمانشاه تاکید شد. مهدی عبدالمالکی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در این نشست، اظهار داشت: سعی کرده‌ایم با تولید محتوایی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، در نشست فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق(ع) و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه بر سرکشی و تجلیل از مادران شهدای کرمانشاه تاکید شد.

مهدی عبدالمالکی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در این نشست، اظهار داشت: سعی کرده‌ایم با تولید محتوایی لازم در حوزه فرهنگ شهادت و ایثار به ایفای وظیفه خود در تکریم جایگاه شهدا بپردازیم.

وی افزود: برپایی یادواره شهدای شهرداری در اسفندماه و همزمان با روز شهید یکی از برنامه‌هایی است که در نظر داریم در صورت موافقت ستاد مقابله با بیماری کرونا به انجام آن مبادرت نماییم.

عبدالمالکی، اجرای طرح پلاک افتخار را یکی از مهم‌ترین اقدامات در راستای تجلیل جایگاه خانواده معظم شهدا عنوان کرد و تصریح کرد: در سر درب خانواده‌های معظم شهدای شهر کرمانشاه کاشی‌هایی منقوش به نام مبارک شهید نصب خواهد شد.

وی اضافه کرد: همزمان با روز زن، از مادران شهید شهر کرمانشاه تجلیل می‌شود.

فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق(ع) نیز در ادامه، اظهار داشت: فلسفه وجودی بسیج ادارات خدمت صادقانه به مردم است و تسهیل‌گری در رفع مشکلات محلات شهر با محوریت بسیج باید در راس برنامه‌ها قرار گیرد.

حاج سیروس قاسمی در ادامه با تقدیر از حرکت ارزشمند معاونت فرهنگی شهرداری در چاپ و نصب تمثال شهدای سادات در بلوار طاق‌بستان، خاطرنشان کرد: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگر بزرگ‌ترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآور می‌کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وضعیت هوای ۴ شهرستان کرمانشاه ناسالم شد

وی افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران میراثی ارزشمند و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح آنان می‌شود و جا دارد در روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) به منزل مادران شهدا برویم.

وی تصریح کرد: شهدای ما با گذشت از جان و مال خود از کشورمان و آرمان‌های رهبر انقلاب دفاع کردند و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره های خون شهدا هستیم.

قاسمی با ضرورت احداث یادمان شهدا در شهرداری از پارک جنگلی سراب قنبر بعنوان یکی از مناطقی که مستعد این زمینه است یاد کرد.