مهدی همتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص تمرینات ورزش تکواندو، اظهار داشت: با ورود استان کرمانشاه به مناطق آبی و کم خطر از اواخر دی‌ماه سال‌جاری برنامه‌های ویژه‌ای را برای تمرینات ورزشکارانی که در مسابقات تیم ملی شرکت می‌کنند و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در نظر داریم. وی […]

مهدی همتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص تمرینات ورزش تکواندو، اظهار داشت: با ورود استان کرمانشاه به مناطق آبی و کم خطر از اواخر دی‌ماه سال‌جاری برنامه‌های ویژه‌ای را برای تمرینات ورزشکارانی که در مسابقات تیم ملی شرکت می‌کنند و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در نظر داریم.

وی با بیان اینکه شرایط استان هنوز به گونه‌ای نیست که پذیرای عموم مردم و ورزشکاران باشیم، گفت: با توجه به این نکته که تکواندو ورزشی پرخطر محسوب می‌شود بازگشایی باشگاه‌های آن با حساسیت خاصی شروع شده، البته تاکنون تمرینات بدنسازی ورزشکاران حرفه‌ای حفظ شده و طبق برنامه پیشرفت داشته‌اند.

رئیس هیأت تکواندو استان کرمانشاه در خصوص مسابقات، افزود: در حال حاضر مجوز برگزاری مسابقاتی که جنبه فرهنگی دارند نظیر شکستن اجسام را داریم، برای اجرای مسابقات لیگ‌های استانی در هر رده سنی در بخش بانوان و آقایان منتظر مجوز از مسئولین مربوطه هستیم.

وی در پایان با اشاره به دعوت کوثر اساسه به اردوی تیم ملی، گفت: کوثر اساسه ورزشکار ملی پوش در رشته تکواندو برای مسابقات آسیایی لبنان به اردوی تیم ملی دعوت شده، این مسابقات در فروردین ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/پ

 


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عقاب زاگرس تیمی نوپا، اما با توانایی بالا است