شهناز حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: از امروز تا اواسط روز پنجشنبه به استثنای افزایش دمای هوا و انباشت مختصر آلاینده‌های شهری پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش‌بینی نمی‌کنیم. وی ادامه داد: به دنبال این وضعیت انتظار داریم سامانه بارشی […]

شهناز حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: از امروز تا اواسط روز پنجشنبه به استثنای افزایش دمای هوا و انباشت مختصر آلاینده‌های شهری پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش‌بینی نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: به دنبال این وضعیت انتظار داریم سامانه بارشی از اواخر وقت پنجشنبه تا شنبه هفته آینده جو منطقه را متاثر کند و به تناوب سبب وزش باد شدید و بارندگی در سطح استان شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه سردترین نقطه استان طی ۲۴ ساعت گذشته را سنقرو کلیایی با حداقل سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر و گرم‌ترین نقطه استان سومار با حداقل ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر اعلام کرد و افزود: حداقل و و حداکثر دمای کرمانشاه صفر و ۱۰ درجه بالای صفر گزارش شروع شده است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
منتخب برآمده از یک "مشارکت حداکثری" صدایی رساتر در مجامعبین‌المللی دارد