به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، تیم بعثت، نماینده کرمانشاه  در ششمین رقابت خود در لیگ دسته اول والیبال کشور در سری ب در گروه A در سالن شهید بهشتی به مصاف تیم فودفود مشهد رفت، تیم نماینده کرمانشاه بر فود فود مشهد با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد. سرمربی تیم فودفود مشهد در […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، تیم بعثت، نماینده کرمانشاه  در ششمین رقابت خود در لیگ دسته اول والیبال کشور در سری ب در گروه A در سالن شهید بهشتی به مصاف تیم فودفود مشهد رفت، تیم نماینده کرمانشاه بر فود فود مشهد با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد.

سرمربی تیم فودفود مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: تیم والیبال فودفود مشهد متشکل از بازیکنان باتجربه است که سابقه بازی در لیگ‌های دسته اول و دوم را دارند و در بازی امروز طبق برنامه پیش رفتند که توانستیم تیم کرمانشاه را مغلوب خود کنیم.

بهروز شاکری ادامه داد: گلایه‌ای از مسئولین برگزار کننده مسابقات داریم چرا که قرار بر این شد برای رفع خستگی بازیکنان شنبه ۱۱ بهمن برنامه‌ها کنسل شود اما انجام نشد و همین امر و خستگی و آسیب‌دیدگی یکی از  بازیکنان تیم ما موجب خروج وی از تیم شد که همین امر باعث استرس بازیکنان تیم ما شده، اما خوشبختانه توانستیم بازی را مدیریت کنیم و پیروز شویم.

وی در خصوص میزبانی استان کرمانشاه، گفت: از میزبانی کرمانشاه راضی بودیم چرا که سالن‌ها و تجهیرات آن قابل قبول بود و از زحمات فرهمند سال‌افزون، رئیس هیأت والیبال استان کرمانشاه قدردانی می‌کنیم امیدواریم  ورزشکاران قدرتمندی ساخته شوند.

سرمربی تیم بعثت کرمانشاه در ادامه این گفت‌وگو در خصوص این بازی نیز، گفت: در این بازی ضعف‌هایی داشتیم و از عملکرد راضی نیستیم، تیم فودفود مشهد تیم قدرتمند و با تجربه‌ای است، این رقابت با هیجانی بالایی انجام شد چرا که انتظار چنین بازی خوبی از تیم حریف نداشتیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کاهش قیمت ۱۱ قلم سبزی و صیفی در میادین میوه و تره بار +نرخنامه قیمت کدو، خیار رویال و گوجه فرنگی در میادین کاهشیافت

محمود کسعلی ادامه داد: تیم بعثت در بازی بعدی به مصاف تیم نماینده ارومیه خواهد رفت، اعضای تیم رقیب بازیکنان جوانی دارد و آن‌ها را دست کم نمی‌گیریم، تلاش می‌کنیم تا بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام/پ