ایسنا/کرمانشاه نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان با مادر ایرانی و پدر خارجی در استان کرمانشاه به یکی از شهروندان اعطا شد. در آیینی نمادینی که امروز(۱۳ بهمن) با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه و مدیران کل ثبت احوال و امور اتباع خارجی استان برگزار شد، نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان با مادر […]

ایسنا/کرمانشاه نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان با مادر ایرانی و پدر خارجی در استان کرمانشاه به یکی از شهروندان اعطا شد.

در آیینی نمادینی که امروز(۱۳ بهمن) با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه و مدیران کل ثبت احوال و امور اتباع خارجی استان برگزار شد، نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان با مادر ایرانی و پدر خارجی در استان کرمانشاه به یکی از شهروندان اعطا شد.

حسین خوش اقبال معاون استانداری کرمانشاه در این آیین با بیان اینکه ایران اسلامی همواره میزبانی با محبت برای  اتباع خارجی و مهاجرین بوده، افزود: یکی از نقش آفرینی های استان کرمانشاه در خط مقدم دفاع مقدس، پذیرایی و میزبانی از آوارگان و اتباع کشور عراق بوده که تا به امروز نیز پایبند به آن است.

وی اعطای تابعیت و شناسنامه به فرزندان اتباع خارجی را یکی از اقدامات ماندگار نظام اسلامی عنوان کرد.

خوش اقبال گفت: از ۱۵۰۰ اتباع مجاز استان ۵۰۰ نفر برای اعطای شناسنامه شناسایی شدند که امروز نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان این اتباع اعطا می شود.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یک صفر با ارزش در روز پایان سال/ زور کرونا امروز به هیچکرمانشاهی نرسید!