ایسنا/کرمانشاه جلسه شورای شهر کرمانشاه بالاخره پس از هفته‌ها، روزگذشته( ۱۲ بهمن) به حد نصاب قانونی رسید. در هفته های اخیر  عدم تشکیل جلسات شورا که به دلیل عدم حضور برخی اعضا صورت می گرفت، نقل محافل مختلف شده و صدای اعتراض بسیاری مسئولین و رسانه ها را درآورد تا نهایتا فرماندار از ارجاع پرونده […]

ایسنا/کرمانشاه جلسه شورای شهر کرمانشاه بالاخره پس از هفته‌ها، روزگذشته( ۱۲ بهمن) به حد نصاب قانونی رسید.

در هفته های اخیر  عدم تشکیل جلسات شورا که به دلیل عدم حضور برخی اعضا صورت می گرفت، نقل محافل مختلف شده و صدای اعتراض بسیاری مسئولین و رسانه ها را درآورد تا نهایتا فرماندار از ارجاع پرونده تخلفات برخی اعضای شورا به هیات حل اختلاف خبر داد، اما در نهایت روز گذشته جلسه شورا به حد نصاب رسید و دو جلسه پشت سرهم برگزار شد.

طیب حیدری رییس شورای شهر کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا با اشاره به تشکیل جلسه شورا در روز گذشته، گفت: روز گذشته دو جلسه پشت سرهم داشتیم که در خصوص تعرفه عوارض بحث و گفت و گو شد، اما متاسفانه خروجی نداشت.

وی افزود: تعرفه عوارض باید تا ۱۵ بهمن ماه تصویب شود و امیدواریم در دو روز باقی مانده اعضا به تعامل رسیده و این تعرفه ها تصویب شود.

وی  گفت: جلسه پرتنشی داشتیم و در نهایت اعضا به توافق بر سر تعرفه عوارض نرسیدند.

حیدری با بیان اینکه جلسه دیگر شورا امروز (۱۳ بهمن) برگزار می شود، گفت: امروز ساعت ۱۶ هم مجددا جلسه داریم و قرار است در خصوص چند لایحه شهرداری بحث و تصمیم گیری شود و امیدواریم این جلسه خروجی خوبی داشته باشد.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ادامه روز‌های بدون فوت کرونایی در استان