ایسنا/کرمانشاه انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان کرمانشاه از ساعت ۹ صبح امروز (۱۳ بهمن) شروع شده و تا ساعت ۱۲ امروز بصورت آنلاین ادامه خواهد داشت. بهرام فاضلی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه در مراسم شروع این انتخابات  با اشاره به شروع این دوره انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان از ساعت ۹ […]

ایسنا/کرمانشاه انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان کرمانشاه از ساعت ۹ صبح امروز (۱۳ بهمن) شروع شده و تا ساعت ۱۲ امروز بصورت آنلاین ادامه خواهد داشت.

بهرام فاضلی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه در مراسم شروع این انتخابات  با اشاره به شروع این دوره انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان از ساعت ۹ صبح امروز (۱۳ بهمن) گفت: این انتخابات بصورت آنلاین بوده و تا ساعت ۱۲ امروز ادامه خواهد داشت و در پایان اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان مشخص خواهند شد.

وی به ترکیب هفت نفره اصلی هیات مدیره خانه مطبوعات استان اشاره کرد و افزود: در کنار این هفت نفر، دو نفر هم به عنوان بازرس انتخاب خواهند شد.

وی افزود: از ترکیب اصلی هفت نفره هیات مدیره خانه مطبوعات استان، دو نفر مدیرمسئول بوده، سه نفر خبرنگار هستند، یک نفر به نمایندگی از پایگاه های خبری و یک نفر هم به نمایندگی از نشریات سراسری حضور دارند.

فاضلی با اشاره به مشارکت خوب کاندیداهای این دوره گفت: در این دوره انتخابات خانه مطبوعات استان برای دو عضو مدیرمسئول در هیات مدیره هفت نفر کاندیدا شده اند، برای سه عضو خبرنگار هشت کاندیدا داریم و برای دو عضو نمایندگی پایگاه های خبری و نمایندگی نشریات سراسری هم هرکدام چهار نفر در این دوره کاندیدا شده اند.

وی افزود: همچنین برای دو عضو بازرس هم در این دوره ۱۰ نفر کاندیدا شده اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: در مجموع در این دوره انتخابات، ۳۲ نفر جهت عضویت در هیات مدیره خانه مطبوعات استان کاندیدا شده اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دردسرهای تازه برای تیم تهرانی/ خیبر به دنبال مطالبات خود

فاضلی با اشاره به عضویت ۱۱۴ نفر در خانه مطبوعات استان کرمانشاه گفت: خوشبختانه ۱۷ نفر در روزهای اخیر به مجموعه خانه مطبوعات استان اضافه شدند.

وی افزود: اعضای خانه مطبوعات برای شرکت در این دوره انتخابات باید به سایت خانه مطبوعات مراجعه کرده و در رای گیری شرکت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ا ستان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این انتخابات در نهایت ترکیبی در هیات مدیره خانه مطبوعات استان قرار گیرد که بتواند گامی در جهت ارتقا فرهنگ و جایگاه رسانه در استان بردارد.

انتهای پیام