به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی عبدالمالکی در نشست با فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: سعی کرده‌ایم با تولید محتوایی لازم در حوزه فرهنگ شهادت و ایثار به ایفای وظیفه‌ی خود در تکریم جایگاه شهدا بپردازیم. وی افزود: برپایی یادواره شهدای شهرداری در اسفند ماه و همزمان با روز شهید […]

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی عبدالمالکی در نشست با فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: سعی کرده‌ایم با تولید محتوایی لازم در حوزه فرهنگ شهادت و ایثار به ایفای وظیفه‌ی خود در تکریم جایگاه شهدا بپردازیم.

وی افزود: برپایی یادواره شهدای شهرداری در اسفند ماه و همزمان با روز شهید یکی از برنامه‌هایی است که در نظر داریم در صورت موافقت ستاد مقابله با بیماری کرونا به انجام آن بپردازیم.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه اجرای طرح پلاک افتخار را یکی از مهم‌ترین اقدامات در راستای تجلیل جایگاه خانواده معظم شهدا عنوان و تصریح کرد: در سر درب خانواده‌های معظم شهدای شهر کرمانشاه کاشی‌هایی منقوش به نام مبارک شهید نصب خواهد شد.

یاد و خاطره شهدا هیچگاه نباید به فراموشی سپرده شود

سیروس قاسمی فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق (ع) نیز اظهار کرد: فلسفه‌ی وجودی بسیج ادارات خدمت صادقانه به مردم است و تسهیل گری در رفع مشکلات محلات شهر با محوریت بسیج باید در رأس برنامه‌ها قرار گیرد.‌

وی با تقدیر از حرکت ارزشمند معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه در چاپ و نصب تمثال شهدای سادات در بلوار طاق بستان، افزود: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگر بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآور می‌کند.

فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق (ع) تصریح کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران میراثی ارزشمند و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح آنان می‌شود و جا دارد در روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به منزل مادران شهدا برویم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فضای انتخابات در حال گرم شدن است/ انتخابات هیات رئیسه شورایائتلاف کرمانشاه برگزار شد

قاسمی گفت: شهدای ما با گذشت از جان و مال خود از کشورمان و آرمان‌های رهبر انقلاب دفاع نمودند و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌های خون شهدا هستیم.