به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دلیری اظهار کرد: پس از وقوع یک مورد درگیری و نزاع در حوالی کلانتری ۲۱ نیایش تیمی از مأموران به سرعت وارد عمل شدند. وی افزود: مأموران با حضور خود علاوه بر پایان دادن به درگیری، ۱۰ نفر از عوامل اصلی را دستگیر و به کلانتری ۲۱ نیایش منتقل کردند. […]

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دلیری اظهار کرد: پس از وقوع یک مورد درگیری و نزاع در حوالی کلانتری ۲۱ نیایش تیمی از مأموران به سرعت وارد عمل شدند.

وی افزود: مأموران با حضور خود علاوه بر پایان دادن به درگیری، ۱۰ نفر از عوامل اصلی را دستگیر و به کلانتری ۲۱ نیایش منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به کشف تعدادی سلاح سرد از عوامل این درگیری تصریح کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و افراد دستگیر شده به مراجع قضائی معرفی شدند.

۳۰ فقره سرقت قطعات خودرو در کرمانشاه کشف شد

دلیری با اشاره به کشف ۳۰ فقره سرقت قطعات خودرو در شهر کرمانشاه با تلاش مأموران کلانتری‌های ۲۲ ظفر، ۱۷ بعثت و ۲۶ آزادگان بیان کرد: مأموران کلانتری ۲۲ ظفر سارقی را دستگیر کردند که به هشت فقره سرقت اعتراف کرده است.

وی ادامه داد: در ادامه روند دستگیری و بازجویی مأموران کلانتری ۱۷ بعثت، سارق به هفت فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: مأموران کلانتری ۲۶ آزادگان در پی گشت زنی‌های هدفمند به سه سارق حین سرقت برخورد و در عملیاتی غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

به گفته وی سارقان دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۱۵ فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو اعتراف کرده و سپس به همراه دیگر سارقان دستگیر شده به مراجع قضائی معرفی شدند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برای حضور در دور دوم با مشکل تامین هزینه مواجه ایم