اولین شناسنامه صادره برای فرزندان با مادر ایرانی و پدر خارجی به یکی از شهروندان در کرمانشاه اعطا شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، امروز در آیینی نمادین با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه و مدیران کل ثبت احوال و امور اتباع خارجی استان، نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان […]

اولین شناسنامه صادره برای فرزندان با مادر ایرانی و پدر خارجی به یکی از شهروندان در کرمانشاه اعطا شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، امروز در آیینی نمادین با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه صدور اولین شناسنامه ایرانی برای فرزندان اتباع خارجی در کرمانشاهو مدیران کل ثبت احوال و امور اتباع خارجی استان، نخستین شناسنامه صادره برای فرزندان با مادر ایرانی و پدر خارجی به یکی از شهروندان اعطا شد.

حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری در این مراسم با بیان اینکه ایران اسلامی همواره میزبانی با محبت برای اتباع خارجی و مهاجرین بوده، گفت: یکی از نقش آفرینی‌های استان کرمانشاه در خط مقدم دفاع مقدس، پذیرایی و میزبانی از آواره گان و اتباع کشور عراق بود که تا به امروز نیز  به آن پایبند بوده است.

وی اعطای تابعیت و شناسنامه به فرزندان اتباع خارجی را یکی از اقدامات ماندگار نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: از هزار و ۵۰۰ اتباع مجاز استان کرمانشاه ۵۰۰ نفر برای اعطای شناسنامه شناسایی شده اند که امروز اولین شناسنامه صادره برای فرزندان این اتباع صادر شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
واکنش تراکتور به اتفاقات ورزشگاه تبریز/باوجود فراهم شدن شرایط پرسپولیس از حضور در زمین امتناع کرد