رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از دستگیری یک بدهکار بزرگ مالیاتی با بیش از ۳۱ میلیارد ریال بدهی خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ جلیل سلطانی در تشریح این خبر گفت: پس از شناسایی یک بدهکار بزرگ مالیاتی مربوط به سال‌های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ در استان، رسیدگی به موضوع […]

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از دستگیری یک بدهکار بزرگ مالیاتی با بیش از ۳۱ میلیارد ریال بدهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ جلیل سلطانی در تشریح این خبر گفت: پس از شناسایی یک بدهکار بزرگ بدهکار بزرگ مالیاتی در دام پلیس کرمانشاهمالیاتی مربوط به سال‌های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ در استان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: این شخص پس از احضار به پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد در سال‌های گذشته کارت بازرگانی خود را در اختیار فردی ساکن یکی از استان‌های جنوبی کشور قرار داده و از بدهی مالیاتی نیز بی اطلاع است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه اظهار داشت: با دریافت این اطلاعات شناسایی فرد مذکور در دستور کار قرار گرفت و ماموران توانستند محل سکونت فرد مذکور را در یکی از شهر‌های جنوب کشور شناسایی کنند.

سرهنگ سلطانی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه با اخذ نیابت قضائی و هماهنگی با پلیس استان مربوطه به محل سکونت بدهکار مالیاتی مراجعه و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی گفت: متهم دستگیر شده که از تاجران شناخته شده آن منطقه به شمار می‌رود در بازجویی‌ها عنوان کرد سال هاست در زمینه واردات لاستیک و برنج فعالیت داشته و برای فرار از پرداخت مالیات از کارت بازرگانی دیگران استفاده کرده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان میزان بدهی مالیاتی این فرد را ۳۱ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این فرد برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تازه ترین شگرد کلاهبرداران برای خالی کردن حساب مردم