علی موسوی درباره تساوی یک‌- یک استقلال مقابل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: استقلال بازی قابل قبولی به نمایش گذاشت و شروع خوبی هم داشت اما روی یک اشتباه فردی غافلگیر و برای دقایقی بازی از دستش خارج شد. نفت مسجدسلیمان هم بعد از به ثمر رسیدن گل خوب بازی کرد. وی ادامه داد: […]

علی موسوی درباره تساوی یک‌- یک استقلال مقابل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: استقلال بازی قابل قبولی به نمایش گذاشت و شروع خوبی هم داشت اما روی یک اشتباه فردی غافلگیر و برای دقایقی بازی از دستش خارج شد. نفت مسجدسلیمان هم بعد از به ثمر رسیدن گل خوب بازی کرد.

وی ادامه داد: آبی‌پوشان بعد از لحظاتی که در شوک دریافت گل بودند، توانستند خودشان را پیدا کنند و بازی را در دست گرفتند. در نیمه دوم هم استقلال برای به دست آوردن ۳ امتیاز تلاش کرد و یک گل زد و ۳ بار هم به تیر زد و با بدشانسی نتوانست با برد به تهران برگردد. کسب یک امتیاز از مسجدسلیمان خیلی بد نیست، چرا که شاگردان حسینی در خانه نتایج خوبی مقابل تیم‌های بزرگ گرفته‌اند.

 

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درباره ترکیب ابتدایی آبی‌پوشان مقابل نفت مسجدسلیمان، تصریح کرد: استقلال باید در ۳ جبهه بجنگد و نیاز دارد که از تمام نفراتش استفاده کند. استفاده حسینی به جای مظاهری هم قطعا با تصمیم کادرفنی صورت گرفته و باید به نظر مربیان احترام بگذاریم. حسینی جزو بازیکنان خوب استقلال است که روی یک اشتباه گل خورد. این اشتباه ممکن است برای هر بازیکنی رخ دهد و نباید خیلی به آن پرداخته شود. استقلال باید دو دروازه‌بان آماده داشته باشد و نباید حواشی سال‌های گذشته را درباره حسینی و مظاهری تکرار کرد.

موسوی با بیان اینکه استقلال نباید به راحتی امتیاز از دست دهد و دلخوش به صدرنشینی و شکست رقبا نباشد، خاطرنشان کرد: تیم فکری اگر امسال می‌خواهد قهرمان لیگ شود باید در تمام بازی‌ها برای ۳ امتیاز بازی کند. امسال هیچ کدام از مدعیان در حد قهرمانی ظاهر نشده‌اند و بهترین فرصت است که استقلال در این هفته‌ها با جمع‌آوری امتیازات لازم خودش را از سایر رقبا جدا کند و به نوعی دست‌نیافتنی شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پنتاگون: پوتین با ناتو وارد جنگ نخواهد شد

وی درباره صحبت‌های فکری که گفته است بهترین کادرفنی ایران را دارد و همچنین انتقادهایی که از استقلال می‌شود، عنوان کرد: طبیعی است هر فردی که به عنوان سرمربی انتخاب می‌شود دستیارانش را بهترین کادر مربیگری بداند. ویژگی‌های این روزهای استقلال این است که نتیجه می‌گیرد و در صدر جدول قرار دارد در صورتی که به نظر هواداران و پیشکسوتان اصلا زیبا بازی نمی‌کند. فکری با تجربه حضور در لیگ یک و اینکه در آن مسابقات اکثر تیم‌ها به دنبال نتیجه هستند تا به لیگ برتر صعود کنند،  در استقلال هم این رویه را ادامه داده و بیشتر به دنبال نتیجه است تا بازی زیبا.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال  در پاسخ به این سوال که در نقل و انتقالات نیم‌فصل فکری نیاز به تقویت تیمش دارد؟ گفت: استقلال با توجه به حضور در لیگ قهرمانان آسیا، قطعا نیاز به تقویت در خطوط دفاع و هافبک دارد. حریفان آسیایی استقلال خیلی حرفه‌ای و قدرتمند هستند و بازیکنان خارجی باکیفیتی دارند که می‌توانند در یک لحظه بازی را به نفع خودشان تمام کنند.