به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سیروس شهبازی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : در ایام مبارک دهه فجر آغاز عملیات اجرایی به ۱۲ روستاو ۸ واحد صنعتی صورت می‌پذیرد. او گفت : با بهره برداری از گازرسانی این روستاها، تعداد ۴۴۸۸ خانوار روستایی از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد. […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سیروس شهبازی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : در ایام مبارک دهه فجر آغاز عملیات اجرایی به ۱۲ روستاو ۸ واحد صنعتی صورت می‌پذیرد.

او گفت : با بهره برداری از گازرسانی این روستاها، تعداد ۴۴۸۸ خانوار روستایی از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

او با بیان اینکه از سال ۹۲ تاکنون شاهد تحول بزرگ در خصوص گازرسانی به روستا‌ها در استان کرمانشاه بوده ایم، افزود: از مجموع ۱۶۴۰ روستای گازدار در استان کرمانشاه ۱۴۳۰ روستا طی ۸ سال گذشته گازرسانی شده که به عبارت دیگر بیش از ۸۷ درصد روستا‌های گازدار استان در این مدت به شبکه گاز سراسری متصل شده اند که رشد ۷۰۰ درصدی درزمینه گازرسانی به روستا‌ها را نشان می‌دهد.

شهبازی با تاکید بر اینکه در مجموع ۹۴.۳ درصد خانوار‌های کل استان تحت پوشش خدمات گازرسانی قرار دارند، افزود: در حال حاضر ۹۹.۵ درصد خانوار‌های شهری و ۸۰ درصد خانوار‌های روستایی و ۲۵۰۰ واحد صنعتی -تولیدی در قالب ۶۱۴.۰۰۰ مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

او گفت: گازرسانی به ۳ شهر و ۳۷۱ روستای استان دردست اجرا قرار دارد که با تکمیل این پروژه‌ها ضریب نفوذ گازرسانی در بخش شهری به ۱۰۰ درصد و در بخش روستایی استان به ۹۴ درصد ارتقا می‌یابد .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دروازه‌بان پیکان در آستانه پیوستن به ماشین‌سازی