رضا عنایتی روز دوشنبه در پایان دیدار خیبر خرم‌آباد و هوادار تهران به خبرنگاران گفت: اقدام باشگاه خیبر در گرامیداشت یاد و خاطره مهرداد میناوند همچنین اجرای طرح موزاییکی با نام این بازیکن فقید بر سکوهای ورزشگاه تختی خرم آباد بسیار با ارزش می باشد. وی گفت: هنوز هم در شکر رفتن میناوند می باشیم […]

رضا عنایتی روز دوشنبه در پایان دیدار خیبر خرم‌آباد و هوادار تهران به خبرنگاران گفت: اقدام باشگاه خیبر در گرامیداشت یاد و خاطره مهرداد میناوند همچنین اجرای طرح موزاییکی با نام این بازیکن فقید بر سکوهای ورزشگاه تختی خرم آباد بسیار با ارزش می باشد.

وی گفت: هنوز هم در شکر رفتن میناوند می باشیم و امیدواریم مسئولان به هر نحوی که می‌شود واکسن را تهیه کنند.

به گزارش فرتاک نیوز، وی بیان کرد: با توجه به شناخت کافی از عبدالله ویسی می‌دانستیم نحوه بازی خیبر چگونه می باشد و در یک هفته اخیر بر نقاط ضعف و قوت این تیم به خوبی کار کردیم.

وی اضافه کرد: می‌دانستیم که درمقابله خیبر خرم آباد بازی را پیش رو داریم چراکه تیم‌های ویسی همواره به بهترین شکل فوتبال بازی می کنند.

وی گفت: اکنون افتخار می کنم با مجموعه همراه هستم که تمامی بازیکنان آن به بلوغ فکری رسیده و به دلیل تلاش های بسیاری که دارند از آنان قدردانی می کنم.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد روز دوشنبه در هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور در مقابل هوادار تهران با یک گل شکست خورد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مراسم شب‌های قدر در شهرهای قرمز و نارنجی در فضای باز برگزارمی‌شود