سرهنگ محمدرضا آمویی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: حوالی ظهر امروز سه شنبه چهاردهم بهمن یک مورد تیراندازی در خیابان بنت الهدی، مقابل دادگستری کل استان به پلیس گزارش و تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: پس از حضور ماموران در […]

سرهنگ محمدرضا آمویی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: حوالی ظهر امروز سه شنبه چهاردهم بهمن یک مورد تیراندازی در خیابان بنت الهدی، مقابل دادگستری کل استان به پلیس گزارش و تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد فردی به دنبال اختلافات خانوادگی با خانواده همسرش، مقابل یکی از دفاتر وکالت اقدام به تیراندازی می‌کند که منجر به کشته شدن برادر همسرش در صحنه می‌شود.

آمویی گفت: همچنین در این تیراندازی همسر و وکیل آنها نیز که در دفتر وکالت حضور داشتند بر اثر تیراندازی زخمی می‌شوند که پس از انتقال به بیمارستان متأسفانه آنها نیز جان خود را از دست می دهند.

 

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه افزود: پس از این حادثه و حضور مأموران درمحل حادثه، فرد قاتل به سرعت دستگیر و سلاح مورد استفاده نیز کشف شد و تحقیقات تکمیلی در خمورد وقوع این حادثه در دست بررسی است.

انتهای پیام/۸۳۱/ی

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سد سلیمانشاه در شهرستان سنقر و کلیایی سرریزکرد