ایسنا/کرمانشاه پلیس کرمانشاه اعلام کرد، یکی از افرادی که در حادثه تیراندازی مرگبار امروز(۱۴ بهمن) به قتل رسیده، یکی از شهود پرونده بوده است. پیش از این اعلام شده بود، یکی از مقتولین این جنایت، برادر همسر فرد قاتل بوده که در اصلاحیه نیروی انتظامی آمده که این فرد یکی از شهود پرونده بوده است. […]

ایسنا/کرمانشاه پلیس کرمانشاه اعلام کرد، یکی از افرادی که در حادثه تیراندازی مرگبار امروز(۱۴ بهمن) به قتل رسیده، یکی از شهود پرونده بوده است.

پیش از این اعلام شده بود، یکی از مقتولین این جنایت، برادر همسر فرد قاتل بوده که در اصلاحیه نیروی انتظامی آمده که این فرد یکی از شهود پرونده بوده است.

 در این حادثه که در خیابان بنت الهدی کرمانشاه رخ داد، سه نفر جان خود را از دست دادند.

 سرهنگ “محمدرضا آمویی”  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در این خصوص اظهار داشت: حوالی ظهر امروز (سه شنبه، ۱۴ بهمن) یک مورد تیراندازی در خیابان بنت الهدی مقابل دادگستری کل استان به پلیس گزارش و تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد فردی به دنبال اختلافات خانوادگی با خانواده همسرش، مقابل یکی از دفاتر وکالت اقدام به تیراندازی می کند که منجر به کشته شدن یکی از شهود پرونده در صحنه می شود.

 آمویی تصریح کرد: همچنین در این تیراندازی همسر و وکیل آنها نیز که در دفتر وکالت حضور داشتند بر اثر تیراندازی زخمی می شوند که پس از انتقال به بیمارستان متاسفانه آنها نیز جان خود را از دست می دهند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآوری کرد: پس از این حادثه و حضور ماموران درمحل حادثه، فرد قاتل به سرعت دستگیر و سلاح مورد استفاده نیز کشف شد.

وی گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص وقوع این حادثه در دست بررسی است.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مخزن ثابت ۲۵ تنی اکسیژن مایع در مجتمع امام رضا (ع) نصب خواهدشد