به گزارش خبرگزاری مهر، جمال سلمانی پیش از ظهر امروز اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس آگاهی گیلانغرب از فعالیت یک شرکت هرمی در این شهرستان رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و در تحقیقات گسترده خود دریافتند این شرکت هرمی با عنوان یک شرکت […]

به گزارش خبرگزاری مهر، جمال سلمانی پیش از ظهر امروز اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس آگاهی گیلانغرب از فعالیت یک شرکت هرمی در این شهرستان رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و در تحقیقات گسترده خود دریافتند این شرکت هرمی با عنوان یک شرکت تخفیفاتی فعالیت کرده و هر عضو جدید برای کسب منفعت و سود باید افراد دیگر را جذب و معرفی کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه فعالیت این شرکت تحت هیچ شرایطی وجهه شرعی و قانونی ندارد، تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های لازم با دادستان شهرستان گیلانغرب، تیمی از پلیس آگاهی شهرستان به دفتر آنها واقع در چهارراه علیرضاوندی اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه چهار نفر از گردانندگان این شرکت هرمی را دستگیر کردند.

سلمانی افزود: نفرات دستگیر شده بین ۲۰ تا ۳۰ سال سن داشته که یکی از آن‌ها ساکن کرمانشاه و سه نفر دیگر ساکن شهرستان گیلانغرب هستند.

وی با اشاره به وجود ۶ شاکی در پرونده این شرکت هرمی گفت: نفرات دستگیر شده برای صدور احکام لازم به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مرور هفته سی و چهارم سری آ ایتالیا + فیلم