فریبرز کرمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه یازده پروژه راهداری با اعتباری نزدیک به ۵۴ میلیارد ریال در ایام الله دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: این پروژه‌ها عمدتاً مربوط به رفع نقاط پر تصادف و ایمن سازی جاده‌ها است. وی با بیان اینکه این پروژه‌ها به طور عمده […]

فریبرز کرمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه یازده پروژه راهداری با اعتباری نزدیک به ۵۴ میلیارد ریال در ایام الله دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: این پروژه‌ها عمدتاً مربوط به رفع نقاط پر تصادف و ایمن سازی جاده‌ها است.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها به طور عمده در شهرستان‌های کرمانشاه، سرپل ذهاب، قصرشیرین، گیلانغرب و پاوه به بهره‌برداری می‌رسند، افزود: ایمن سازی نقطه پر تصادف جلالوند محور سرپل ذهاب-جلالوند، اصلاح نقطه پر تصادف پیچ سراب گرم محور سراب گرم-گورسفید در شهرستان سرپل ذهاب، احداث دیوار بتنی ضامن جاده محور گیلانغرب-سومار، اصلاح نقطه پرحادثه تق توق، ایمن سازی نقطه پر تصادف فتی افشار محور سرابگرم-گورسفید در شهرستان گیلانغرب و اصلاح نقطه پر تصادف فتاح بگ محور قصرشیرین-سرپل ذهاب در شهرستان قصر شیرین جز پروژه‌های قابل بهره برداری در دهه مبارک فجر است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: احداث دیوار ضامن پل چهر با تور سنگ و گابیون در شهرستان هرسین، احداث و تعریض ۲ دستگاه پل گردنه چنار در شهرستان اسلام آباد غرب، احداث کانال سنگی روباز دره بیان-دوریسان پاوه و احداث دیوار تین در شهرستان پاوه از جمله پروژه‌های قابل بهره برداری دیگر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در ایام الله دهه فجر است.

کرمی با بیان اینکه ۶ پروژه دیگر با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این دهه افتتاح می‌شود، گفت: ۶ پروژه مجتمع‌های خدمات-رفاهی در محورهای مختلف استان با اعتباری بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
گزارش تصویری دیدار فجرسپاسی و استقلال خوزستان

وی ادامه داد: مجتمع‌های خدمات-رفاهی مذکور در محورهای حمیل به کرمانشاه، اسلام آبادغرب به پلدختر، سرپل ذهاب به کرندغرب، ازگله، سرپل ذهاب به گیلانغرب و محور کوزران به جوانرود احداث شده است.

به گفته وی هر یک از مجتمع‌های خدمات-رفاهی مذکور سبب اشتغالزایی ۱۵ نفر می‌شوند.