به گزارش خبرگزاری مهر، شهرام کرمی با اشاره به وقوع حادثه تیراندازی مرگبار در خیابان بنت‌الهدی کرمانشاه اظهار کرد: صبح امروز ۱۴ بهمن ماه خانمی به دلیل اختلاف با همسرش به همراه وکیل و شاهد خود به یکی از شعب دادگاه‌های دادگستری استان مراجعه کرده است. وی افزود: پس از پایان دادگاه، زن به همراه […]

به گزارش خبرگزاری مهر، شهرام کرمی با اشاره به وقوع حادثه تیراندازی مرگبار در خیابان بنت‌الهدی کرمانشاه اظهار کرد: صبح امروز ۱۴ بهمن ماه خانمی به دلیل اختلاف با همسرش به همراه وکیل و شاهد خود به یکی از شعب دادگاه‌های دادگستری استان مراجعه کرده است.

وی افزود: پس از پایان دادگاه، زن به همراه وکیل و شاهد خود به دفتر وکیلش مراجعه کرده که در این هنگام همسر زن با استفاده از یک قبضه کلت کمری به سمت آن‌ها شلیک کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه با اشاره به قتل همسر مرد، وکیل و شاهد در حادثه تیراندازی مرگبار اعلام کرد: به محض وقوع این حادثه ضابطین دستگاه قضائی و بازپرس ویژه قتل استان در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: ضابطین دستگاه قضائی به سرعت وارد عمل شده و فرد قاتل را دستگیر کردند، وی هم اکنون در بازداشت است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با توجه به جریحه‌دار شدن افکار عمومی در پی وقوع این حادثه دستور رسیدگی فوری و ویژه آن صادر شده و در اسرع وقت به این پرونده رسیدگی می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ادعای سرمربی پرسپولیس در آستانه آخرین بازی نیم‌فصل