مهرداد سالاری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی ۵۶۵ پروژه عمرانی در ایام الله دهه فجر اظهار کرد: ۵۵۳ پروژه از این تعداد مربوط به ۳۱ دستگاه اجرایی در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد. وی با بیان اینکه ۱۲ پروژه عمرانی در دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود، افزود: […]

مهرداد سالاری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی ۵۶۵ پروژه عمرانی در ایام الله دهه فجر اظهار کرد: ۵۵۳ پروژه از این تعداد مربوط به ۳۱ دستگاه اجرایی در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه ۱۲ پروژه عمرانی در دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود، افزود: اعتبار تمامی پروژه‌های عمرانی در دهه فجر یک هزار و ۲۰۶ میلیارد تومان بوده که ۹۰۶ میلیارد تومان از این اعتبار به پروژه‌های افتتاحی و مابقی آن به آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ها اختصاص یافته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به شرایط منطقه و تحریم‌های ظالمانه گفت: با وجود کمبود منابع مالی بسیار در دستگاه‌های اجرایی، این حجم از اعتبارات و فعالیت‌های عمرانی کار بسیار بزرگ و ارزنده‌ای بوده که برای رفاه شهروندان هزینه شده است.

تقاطع غیر همسطح سردار سلیمانی تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به پیشرفت خوب پروژه تقاطع غیر همسطح سردار سلیمانی با پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیا (ص) بیان کرد: بنا بر صحبت‌های انجام شده مبنی بر افتتاح و بهره برداری از ۲ لاین این تقاطع در دهه فجر، این امر به دلیل وجود معارضینی همچون شبکه آب و فاضلاب و گاز به تعویق افتاده که بر اساس قول شهرداری تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به وضعیت تصفیه‌خانه فاضلاب شهر کرمانشاه گفت: این پروژه هم اکنون پیشرفت ۹۲ درصدی داشته که با توجه به لزوم خرید تجهیزات خارجی تصفیه‌خانه، بالا رفتن ارز و محدودیت انتقال پول بهره‌برداری از آن به تعویق افتاده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روحانی: متکی بودن بر اصول اخلاقی و اسلامی از ویژگی‌های دکترین دفاعی ایران است

سالاری با بیان اینکه تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمانشاه حداکثر تا اوایل تابستان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: ساخت سه تقاطع غیر همسطح دیگر در برنامه‌ها قرار داشته که در مرحله مطالعه و طراحی هستند، به محض اتمام مطالعات اولیه و تکمیل اطلاعات، عملیات اجرایی آن‌ها شروع خواهد شد.