در کرمانشاه در تعقیب و گریز سارقان با پلیس، سارق خودرو مجروح و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحت جان می دهد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از سرقت یک دستگاه خودرو در شهر کرمانشاه بلافاصله تلاش برای یافتن آن آغاز شد تا اینکه […]

در کرمانشاه

در تعقیب و گریز سارقان با پلیس، سارق خودرو مجروح و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحت جان می دهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از سرقت یک دستگاه خودرو در شهر سرقت نافرجام خودرو  جان یک نفر را گرفتکرمانشاه بلافاصله تلاش برای یافتن آن آغاز شد تا اینکه چندساعت، ماموران پاسگاه سرفیروزآباد حین گشتزنی متوجه افرادی در حال اوراق یک دستگاه وسیله نقلیه می‌شوند.

وی ادامه داد: ماموران با دیدن این صحنه به خودروی در حال اوراق نزدیک شده که افراد اوراقچی با دیدن پلیس اقدام به تیراندازی کرده و سپس با یک دستگاه خودروی پیکان اقدام به فرار می‌کنند.

سردار جاویدان با بیان اینکه در استعلام انجام گرفته مشخص می‌شود خودرو در حال اوراق همان وسیله نقلیه مسروقه است، افزود: ماموران پاسگاه هم به تعقیب افراد متواری پرداخته و با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی می‌کنند که به دنبال آن پیکان متواری از مسیر منحرف و در نهایت متوقف می‌شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری سرنشینان متواری خودروی پیکان، گفت: یکی از آن‌ها که حین درگیری زخمی شده بود به سرعت توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل، اما در نهایت به علت شدت جراحات وارده جانش را از دست می‌دهد.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودروی پیکان سارقان یک قبضه کلت کمری، یک تیغه خشاب، ۵ عدد گلوله و چند قطعه مدارک سرقتی کشف شد، از معرفی ۲ سارق دستگیر شده دیگر به مراجع قضائی و تحویل پیکان سرقتی به صاحبش خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دید و بازدید نوروزی در این شهر ممنوع شد

سردار جاویدان در پایان و با بیان اینکه اعضای این باند از سارقان سابقه دار بودند، افزود: ۸ فقره سرقت خودرو و اوراق آن در پرونده این افراد دیده می‌شود که پایان کار یکی از آن‌ها به مرگ و ۲ فرد دیگر به زندان ختم شد.