یک فقره پرونده قتل مربوط به سال ۸۲ با وساطت مجموعه قضایی استان به سازش ختم شد . به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان  ۱۷ سال پیش، جسد مرد و زنی در منزل مسکونی خود در شهر سنقر پیدا می‌شود که پزشکی قانونی علت تامه فوت را ضربه مغزی ناشی […]

یک فقره پرونده قتل مربوط به سال ۸۲ با وساطت مجموعه قضایی استان به سازش ختم شد .

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان 
 ۱۷ سال پیش، جسد مرد و زنی در منزل مسکونی خود در شهر سنقر پیدا می‌شود که پزشکی قانونی علت تامه فوت را ضربه مغزی ناشی از اصابت جسم سخت بیان می‌کند.

 

به دنبال این موضوع دو نفر دستگیر و به ارتکاب قتل و به انگیزه سرقت اقرار کرده اند و در نهایت پس از طی تشریفات قضایی و قانونی، حکم قصاص نفس قاتلین در دیوان عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت و تاکنون در زندان به سر می‌بردند.

سرانجام در ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور و وساطت مسئولین قضایی از جمله دادستانی شهرستان سنقر و کلیایی، اولیاء دم حاضر به رضایت شدند و قاتلین بعد از ۱۷ سال از زندان آزاد شدند.

توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان در این باره اظهار داشت همه ما باید تلاش کنیم تا از این خطا‌ها که عواقب شوم و جبران ناپذیری به دنبال دارد، اتفاق نیافتد و جامعه را از عصبانیت‌هایی که در لحظه سبب ایجاد مشکلات فراوان می‌شود به سمت آرامش هدایت کنیم.

او اضافه کرد متاسفانه منشاء بسیاری از این اتفاقات امور کم اهمیت هستند که اگر فرد لحظه‌ای درنگ کند هرگز به این سرنوشت شوم دچار نخواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مشغول بازسازی در ۷ شهر کشور هستیم/ اختصاص اعتبارات ویژه بهاجرای "طرح های هادی" در کرمانشاه