تاریخ انتشار ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۰۸ کد خبر ۷۶۵۱۷۱۸ به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه گفت: حوالی ظهر امروز (سه شنبه  ۱۴ بهمن) یک حادثه تیراندازی در خیابان بنت الهدی مقابل دادگستری کل استان کرمانشاه به پلیس گزارش و تیمی از ماموران به سرعت در […]

تیراندازی مقابل دادگستری کرمانشاه ۳ کشته بر جای گذاشتبه گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه گفت: حوالی ظهر امروز (سه شنبه  ۱۴ بهمن) یک حادثه تیراندازی در خیابان بنت الهدی مقابل دادگستری کل استان کرمانشاه به پلیس گزارش و تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

او ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد فردی به دنبال اختلافات خانوادگی با خانواده همسرش، مقابل یکی از دفاتر وکالت اقدام به تیراندازی می‌کند که منجر به کشته شدن یکی از شهود پرونده  در صحنه می‌شود.

سرهنگ آمویی بیان کرد: همچنین در این تیراندازی همسر و وکیل آن‌ها نیز که در دفتر وکالت حضور داشتند بر اثر تیراندازی زخمی می‌شوند که پس از انتقال به بیمارستان متاسفانه ان‌ها نیز جان خود را از دست می‌دهند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآوری کرد: پس از این حادثه و حضور ماموران درمحل حادثه، فرد قاتل به سرعت دستگیر و سلاح مورد استفاده نیز کشف شد.

او گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص وقوع این حادثه در دست بررسی است.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هشدار سطح نارنجی وزش باد شدید در نیمه غربی و نواحی شمالیاستان کرمانشاه