مرگ مشکوک زن جوان در خانه اش ماموران پلیس آگاهی تهران را به صحنه جرم کشاند. به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۳ بهمن امسال خانواده ای در تماس با امدادگران اورژانس برای نجات جان مادر خانواده درخواست کمک کردند. خیلی زود امدادگران اورژانس به طبقه دوم ساختمان ۸ واحده اعزام […]

مرگ مشکوک زن جوان در خانه اش ماموران پلیس آگاهی تهران را به صحنه جرم کشاند.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۳ بهمن امسال خانواده ای در تماس با امدادگران اورژانس برای نجات جان مادر خانواده درخواست کمک کردند.

خیلی زود امدادگران اورژانس به طبقه دوم ساختمان ۸ واحده اعزام شدند اما تلاش برای نجات جان زن ۳۴ ساله بی فایده بود و در ادامه ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا با اعلام تیم امدادی در محل حضور پیدا کردند.

امدادگران اورژانس مرگ مادر خانواده را کمبود اکسیژن اعلام کردند در حالیکه هیچ آثاری مبنی بر گازگرفتگی وجود نداشت.

مرگ مشکوک زن ۳۴ ساله در تهران

بدین ترتیب بازپرس مصطفی واحدی از شعبه ۱۱ دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تیمی از ماموران تیم تشخیص هویت برای بررسی موضوع به محل اعزام شوند.

کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز کردند و هیچ آثاری مبنی بر گازگرفتگی یا خفه شدن وجود نداشت و دختر خانواده به ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران گفت: داخل اتاق بودم و وقتی از اتاق خوابم بیرون آمدم مشاهده کردم که مادرم روی زمین افتاده که در ادامه پدرم را که در اتاق خودشان بود صدا کردم و در ادامه با اورژانس تماس گرفتیم.

بنا بر این گزارش، بازپرس جنایی دستور داد تا جسد زن ۳۴ ساله برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده مشکوک در اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مربی سوریه: از شکست امروز ابدا ناراحت نیستیم