تاریخ انتشار ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۰۸ کد خبر ۷۶۵۱۲۳۸ به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سرهنگ “جمال سلمانی” جانشین فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: پس از اطلاع  ماموران پلیس آگاهی گیلانغرب از فعالیت یک شرکت هرمی در این شهرستان رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. او ادامه داد: ماموران با […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سرهنگ “جمال سلمانی” جانشین فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: پس از اطلاع  ماموران پلیس آگاهی گیلانغرب از فعالیت یک شرکت هرمی در این شهرستان رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی و در تحقیقات گسترده خود دریافتند این شرکت هرمی با عنوان یک شرکت تخفیفاتی فعالیت و هر عضو جدید برای کسب منفعت و سود باید افراد دیگر را جذب و معرفی کنند.

سرهنگ سلمانی با بیان اینکه فعالیت این شرکت تحت هیچ شرایطی وجهه شرعی و قانونی نداشت پس از هماهنگی‌های لازم به دادستان گیلانغرب تیمی از پلیس آگاهی شهرستان به دفتر آن‌ها واقع در چهارراه علیرضاوندی اعزام و در عملیاتی غالگیرانه ۴ نفر از گردانندگان این شرکت هرمی را دستگر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: نفرات دستگیر شده بین ۲۰ تا ۳۰ سال سن دارند که یکی از آن‌ها ساکن کرمانشاه و ۳ نفر دیگر شاکی آن در گیلانغرب هستند.

او با اشاره به وجود ۶ شاکی در پرونده این شرکت هرمی، گفت: نفرات دستگیر شده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شرایط جامعه به واسطه کرونا در معرض خطر است