در حالی که روزانه برخی رسانه ها و فضای مجازی اخباری در خصوص حضور چند بازیکن در پرسپولیس منتشر می کنند اما هنوز یحیی گل محمدی لیستی به مدیرعامل باشگاه ارائه نداده است یحیی گل محمدی هنوز لیستی را برای جذب بازیکن به مدیران باشگاه پرسپولیس ارائه نداده است. طی چند روز اخیر در فضای […]

در حالی که روزانه برخی رسانه ها و فضای مجازی اخباری در خصوص حضور چند بازیکن در پرسپولیس منتشر می کنند اما هنوز یحیی گل محمدی لیستی به مدیرعامل باشگاه ارائه نداده است

یحیی گل محمدی هنوز لیستی را برای جذب بازیکن به مدیران باشگاه پرسپولیس ارائه نداده است.

طی چند روز اخیر در فضای مجازی و حتی برخی رسانه های رسمی شاهد بودیم با مطرح شدن نام برخی بازیکنان از آن ها به عنوان خریدهای آینده پرسپولیس نام برده می شود. این درحالی است که تا به این لحظه هیچ لیستی از سوی یحیی گل محمدی به جعفر سمیعی ارائه نشده است.

همان طور که در جریان هستید، پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی در ازای از دست دادن علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، مهدی ترابی، علی علیپور و محمد نادری، ۹ بازیکن یعنی حامد لک، میلاد سرلک، سعید آقایی، احسان پهلوان، عیسی آل کثیر، آرمان رمضانی، علی شجاعی، مهدی مهدی‌خانی و محمد شریفی جذب کرد تا برای پنجمین قهرمانی متوالی خود در رقابت‌های لیگ برتر آماده شود.

حال در وضعیتی که تمام این بازیکنان با نظر مستقیم یحیی گل محمدی جذب شده اند اما سرمربی سرخ پوشان، همچنان بابت کمبود بازیکن در برخی پست‌ها ناراضی است و بارها در نشست های خبری شاهد بوده ایم که گل محمدی و حمید مطهری از کمبود بازیکن گلایه داشته اند. از این رو کادر فنی پرسپولیس به شدت در پی آن است تا در نقل و انتقالات زمستانی، بازیکنان جدیدی را با نظر خود به پرسپولیس منتقل کند.

اما هرچه هست گل محمدی هنوز لیستی را به باشگاه ارائه نداده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
معرفی بهترین سایت های کاربردی / حتما ببنید