سارق حرفه ای که یک آمبولانس را در زرند سرقت کرده بود بازداشت شد.  فرمانده انتظامی شهرستان زرند از دستگیری سارق آمبولانس در کمتر از یک ساعت خبر داد و گفت: سارق، بیماری بوده که اورژانس قصد انتقال او را به بیمارستان داشت. سرهنگ محمود خدادنژاد، فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت: دیشب پس از اعلام […]

سارق حرفه ای که یک آمبولانس را در زرند سرقت کرده بود بازداشت شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان زرند از دستگیری سارق آمبولانس در کمتر از یک ساعت خبر داد و گفت: سارق، بیماری بوده که اورژانس قصد انتقال او را به بیمارستان داشت.

سرهنگ محمود خدادنژاد، فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت: دیشب پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیس مبنی بر سرقت یک دستگاه خودروی آمبولانس اورژانس ۱۱۵ بدون فوت وقت دستگیری سارق در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: با بررسی ماموران مشخص شد یک دستگاه آمبولانس که برای انتقال یک بیمار که با یک خودرو تصادف جزئی داشته، از یکی از روستا‌ها به طرف بیمارستان در حال حرکت بوده که از سوی بیمار به سرقت می‌رود.

سرهنگ خدادنژاد تصریح کرد: بیمار در مسیر با تهدید و ضرب شتم راننده و بهیار، اقدام به سرقت آمبولانس کرد که با اجرای طرح مهار و هوشیاری پلیس، خودروی مسروقه در یکی از روستا‌های اطراف شهرستان کمتر از یک ساعت، کشف و سارق دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیش از ۱۰۰ گشت پلیس در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه مستقرهستند