به گزارش خبرگزای  فارس از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در آیین رونمایی از بازسازی و نوسازی بالگردهایی زمین‌گیر شده هوانیروز کرمانشاه که با حضور امیر قربانی فرمانده هوانیروز کشور همراه بود، بر ضرورت حفظ دستاوردهای نظام تأکید کرد. وی گفت: قبل از انقلاب اسلامی تمام کاره‌ای ارتش ما در دست آمریکا بود و فرماندهان […]

به گزارش خبرگزای  فارس از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در آیین رونمایی از بازسازی و نوسازی بالگردهایی زمین‌گیر شده هوانیروز کرمانشاه که با حضور امیر قربانی فرمانده هوانیروز کشور همراه بود، بر ضرورت حفظ دستاوردهای نظام تأکید کرد.

وی گفت: قبل از انقلاب اسلامی تمام کاره‌ای ارتش ما در دست آمریکا بود و فرماندهان ما اجازه نداشتند کمترین دخالتی در تعمیرات تجهیزات نظامی را داشته باشند، اما امروزه به برکت انقلاب اسلامی، به مرحله‌ای از تکنولوژی و پیشرفت رسیده ایم که حتی توانایی ساخت بالگردو هواپیما را داریم.

علما افزود: امام آمد و فرهنگ‌ «ما می‌توانیم» را در باور ما زنده کرد و با ایمان به همین فرهنگ، امروز یکی از ابر قدرت‌های اثرگذار در منطقه و جهان هستیم.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه  امام راحل درس آزادگی و استقلال به دنیا داد، تصریح کرد: سخنان امام راحل منبعث از آیات و روایات است و این جنس سخن هیچگاه تمامی ندارد و همواره حرف نو و تازه‌ای در هندسه سیاسی و فرهنگی مطرح می‌شود.

علما خاطرنشان کرد: با همین نوع بینش است که مقام معظم رهبری امروز در مقابل تمام دنیای استکبار ایستاده است و ۴۲ سال است که آمریکا را معطل کرده‌ایم، زیرا آن‌ها می‌دانند ایران اسلامی ابرقدرت بلامنازع منطقه است.


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
امیدواریم قصرشیرین محور توسعه و پیشرفت منطقه شود