به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از کمیته امداد استان کرمانشاه، محسن رخصی با اشاره به اهدای ۱۶۱ تبلت به دانش‌آموزان نیازمند در استان به منظور دسترسی به سامانه آموزشی شاد و ادامه تحصیل، اظهار داشت: این تبلت‌ها به دانش‌آموزان مددجو نیازمند به منظور دسترسی به سامانه آموزشی شاد و ادامه تحصیل اهدا شد. وی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از کمیته امداد استان کرمانشاه، محسن رخصی با اشاره به اهدای ۱۶۱ تبلت به دانش‌آموزان نیازمند در استان به منظور دسترسی به سامانه آموزشی شاد و ادامه تحصیل، اظهار داشت: این تبلت‌ها به دانش‌آموزان مددجو نیازمند به منظور دسترسی به سامانه آموزشی شاد و ادامه تحصیل اهدا شد.

وی افزود: این ششمین مرحله از اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند از ابتدای سال تحصیلی جاری تاکنون است که در این مرحله با کمک موسسه خیریه «عترت بوتراب»، خیران استان و کمیته امداد تامین شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه اضافه کرد: در پنج مرحله گذشته با مشارکت خیران نیک‌اندیش ۵۰۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان مددجو در استان کرمانشاه اهدا شده است که امیدواریم با مشارکت نیکوکاران بتوانیم تا پایان سال تبلت و گوشی های هوشمند بیشتری برای دانش آموزان نیازمند تامین کنیم.

به گفته رخصی، هم اکنون حدود ۲۳ هزار دانش آموز زیر پوشش کمیته امداد استان کرمانشاه هستند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ارائه راهکار جدید پرداخت و تعدیل اقساط مهریه به مجلس