به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهرداد سالاری امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص پروژه ۵۴۰ تختخوابی کرمانشاه، اظهار داشت: این بیمارستان فوق تخصصی است که برای ساخت و تجهیز هر تخت آن هزینه میلیاردی می‌شود که رقم بسیار بالایی است. وی ادامه داد: این پروژه با اعتبارات دولتی ساخته شد که الان پیشرفت […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهرداد سالاری امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص پروژه ۵۴۰ تختخوابی کرمانشاه، اظهار داشت: این بیمارستان فوق تخصصی است که برای ساخت و تجهیز هر تخت آن هزینه میلیاردی می‌شود که رقم بسیار بالایی است.

وی ادامه داد: این پروژه با اعتبارات دولتی ساخته شد که الان پیشرفت خوبی ندارد، چند سال است که ما بیش از یکی‌دو طبقه از آن را نساخته‌ایم. وزارت راه و شهرسازی متولی آن است ولی نتوانسته اعتبارات لازم را تأمین کند.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه به اهمیت احداث و راه‌اندازی این بیمارستان اشاره و بیان کرد: این بیمارستان فوق تخصصی  با سرویس‌دهی به کل منطقه، استان‌ها و شهرستان‌های همجوار چهره درمان و بهداشت استان را متحول می‌کند.

سالاری تصریح کرد: برنامه‌ای که در اقتصاد مقاومتی برای این پروژه آمده مشارکت با بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار است که در این راستا یکی‌دو تا از موسسات و بانک‌ داخلی اعلام آمادگی کرده‌اند که وزارت راه‌و شهرسازی با مشارکت و با استفاده از منابع آن‌ها، کار ساخت و ساز را ادامه دهد.

وی گفت: دولت هزینه‌ای که برای این پروژه صرف کرده، طلب نمی‌کند چون این پروژه الان برنامه اجرایی قوی ندارد و تنها هدف دولت این است که سریع‌تر به بهره‌برداری برسد و در دسترس مردم باشد.

سالاری خاطرنشان کرد: مراحل جذب سرمایه‌گذار برای آن در حال انجام است که امیدواریم هر چه زودتر با مشارکت بخش خصوصی به پایان برسد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هیچ مجوزی برای فعالیت ماینرها در کرمانشاه نداریم/ احتمالخاموشی با عدم صرفه‌جویی مردم