به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی در جمع خبرنگاران در خصوص جزئیات این خبر، اظهار داشت: حوالی ظهر امروز (سه شنبه ۱۴ بهمن) یک مورد تیراندازی در خیابان بنت الهدی مقابل دادگستری کل استان به پلیس گزارش و تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند. وی ادامه داد: پس از […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی در جمع خبرنگاران در خصوص جزئیات این خبر، اظهار داشت: حوالی ظهر امروز (سه شنبه ۱۴ بهمن) یک مورد تیراندازی در خیابان بنت الهدی مقابل دادگستری کل استان به پلیس گزارش و تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد، فردی به دنبال اختلافات خانوادگی با خانواده همسرش، مقابل یکی از دفاتر وکالت اقدام به تیراندازی می‌کند که منجر به کشته شدن یکی از شهود پرونده در صحنه می‌شود. 

سرهنگ آمویی تصریح کرد: همچنین در این تیراندازی همسر فرد و وکیل آنها نیز که در دفتر وکالت حضور داشتند، بر اثر تیراندازی زخمی می‌شوند که پس از انتقال به بیمارستان، متاسفانه آن‌ها نیز جان خود را از دست می‌دهند. 

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآوری کرد: پس از این حادثه و حضور ماموران درمحل حادثه، فرد قاتل به سرعت دستگیر و سلاح مورد استفاده نیز کشف شد.

وی گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص وقوع این حادثه در دست بررسی است.

انتهای پیام/ح/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
گواردیولا: در بارسا بعضی ها لیاقت رفاقت نداشتند