به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نمایندگان دادگستری استان کرمانشاه طی نشستی با فرهاد گلمحمدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این نشست جمال حسین‌زاده، مسئول پیگیری و اجرای دستورالعمل‌های ریاست قوه قضائیه و مسئول پیگیری ارجاعات ویژه رئیس کل دادگستری استان، […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نمایندگان دادگستری استان کرمانشاه طی نشستی با فرهاد گلمحمدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست جمال حسین‌زاده، مسئول پیگیری و اجرای دستورالعمل‌های ریاست قوه قضائیه و مسئول پیگیری ارجاعات ویژه رئیس کل دادگستری استان، دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه را با توجه به بهره‌مندی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی و اعضای هیأت علمی توانمند دارای توانایی بالقوه‌ای در زمینه‌های امور قضا معرفی کرد.

تاسیس و راه‌اندازی دفتر ستاد مصلحین دانشگاه‌های استان کرمانشاه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از موارد مطرح شده در این جلسه بود، همچنین وحید مرادی مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز به عنوان  مسئول پیگیری صلح و سازش فی ما بین اقشار دانشگاهی استان معرفی شد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز عملیات اجرایی راه دسترسی به معادن گیلانغرب/ حمایت ازتولید راه نجات کشور است