ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش وجوانان استان از سفر وزیر ورزش وجوانان به کرمانشاه در پایان هفته خبر داد. صابر رحیمی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان روز جمعه(۱۷ بهمن) به منظور افتتاح چند پروژه حوزه ورزش و جوانان به کرمانشاه سفر خواهد کرد. وی تصریح کرد: در این […]

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش وجوانان استان از سفر وزیر ورزش وجوانان به کرمانشاه در پایان هفته خبر داد.

صابر رحیمی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان روز جمعه(۱۷ بهمن) به منظور افتتاح چند پروژه حوزه ورزش و جوانان به کرمانشاه سفر خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در این سفر به مناسبت دهه فجر تعدادی پروژه حوزه ورزش و جوانان به ارزش ۱۱۰ میلیارد تومان با حضور وزیر ورزش وجوانان و استاندار کرمانشاه افتتاح خواهد شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان افتتاح خانه جوان کرمانشاه به عنوان بزرگترین خانه جوان کشور، مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی کشور، سالن اختصاصی کبدی و ۱۵ زمین ورزشی خیرساز در محلات محروم و حاشیه نشین کرمانشاه را جمله این پروژه ها دانست.

وی افزود: همچنین در سفر وزیر ورزش و جوانان به کرمانشاه، استادیوم ۲۵۰۰ نفری چمن مصنوعی فوتبال نوریاب پاوه نیز به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح خواهد شد.

رحیمی خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه ها، سرانه فضای ورزشی استان در حد قابل توجهی رشد پیدا می کند و فضاهای بیشتری برای ورزش در اختیار جوانان استان قرار می گیرد.

انتهای پیام  

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرقت ۱۰ میلیاردی آشپزباشی از یک شرکت در روانسر/ سارق در تهران دستگیر شد