ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش وجوانان استان از سفر وزیر ورزش وجوانان به کرمانشاه در پایان هفته خبر داد. صابر رحیمی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان روز جمعه(۱۷ بهمن) به منظور افتتاح چند پروژه حوزه ورزش و جوانان به کرمانشاه سفر خواهد کرد. وی تصریح کرد: در این […]

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش وجوانان استان از سفر وزیر ورزش وجوانان به کرمانشاه در پایان هفته خبر داد.

صابر رحیمی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان روز جمعه(۱۷ بهمن) به منظور افتتاح چند پروژه حوزه ورزش و جوانان به کرمانشاه سفر خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در این سفر به مناسبت دهه فجر تعدادی پروژه حوزه ورزش و جوانان به ارزش ۱۱۰ میلیارد تومان با حضور وزیر ورزش وجوانان و استاندار کرمانشاه افتتاح خواهد شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان افتتاح خانه جوان کرمانشاه به عنوان بزرگترین خانه جوان کشور، مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی کشور، سالن اختصاصی کبدی و ۱۵ زمین ورزشی خیرساز در محلات محروم و حاشیه نشین کرمانشاه را جمله این پروژه ها دانست.

وی افزود: همچنین در سفر وزیر ورزش و جوانان به کرمانشاه، استادیوم ۲۵۰۰ نفری چمن مصنوعی فوتبال نوریاب پاوه نیز به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح خواهد شد.

رحیمی خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه ها، سرانه فضای ورزشی استان در حد قابل توجهی رشد پیدا می کند و فضاهای بیشتری برای ورزش در اختیار جوانان استان قرار می گیرد.

انتهای پیام  

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پرونده‌های تظاهر به روزه‌خواری در ملاء عام در کرمانشاهرسیدگی فوری می‌شود