ایسنا/کرمانشاه رییس بسیج رسانه استان کرمانشاه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان به برخی مشکلات فرهنگی جامعه اشاره و خواستار مشارکت بیشتر اصحاب رسانه در حل این معضلات فرهنگی شد. محمدهادی صحراییان در این نشست که امروز (۱۵ بهمن) در محل بسیج رسانه استان برگزار شد، گفت: شورای فرهنگ عمومی محور اقدامات فرهنگی […]

ایسنا/کرمانشاه رییس بسیج رسانه استان کرمانشاه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان به برخی مشکلات فرهنگی جامعه اشاره و خواستار مشارکت بیشتر اصحاب رسانه در حل این معضلات فرهنگی شد.

محمدهادی صحراییان در این نشست که امروز (۱۵ بهمن) در محل بسیج رسانه استان برگزار شد، گفت: شورای فرهنگ عمومی محور اقدامات فرهنگی استان اس،ت اما همه  به خوبی می دانیم کارها که در پیچ و خم اداری برود سخت تر به نتیجه می رسد و انتظار این است که خود اصحاب فرهنگ و رسانه دست به کار شده و از هیچ تلاشی برای ارتقا فرهنگ جامعه و استان دریغ نکنند.

صحراییان خاطرنشان کرد: در حال حاضر با معضلاتی از جمله سرقت، پرخاشگری، قانونگریزی، خشم و … در سطح جامعه مواجه هستیم و باید برای رفع این معضلات چاره اندیشی از سوی اصحاب فرهنگ و هنر و بویژه اهالی رسانه صورت گیرد.

وی تاکید کرد: بطور جد معتقدیم اصلاح فرهنگ جامعه جز با حضور موثر رسانه ها در این عرصه امکان پذیر نخواهد بود و در همین راستا دست یاری به سوی رسانه ها دراز می کنیم.

صحراییان در ادامه از تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره رسانه ای “ابوذر” خبر داد و افزود: این جشنواره اوایل اسفندماه امسال برگزار خواهد شد و برای مشارکت بیشتر اصحاب رسانه مهلت ارسال آثار تا ۲۲ بهمن تمدید شده است.

وی افزود: تاکنون بیش از ۲۱۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و امیدواریم در مهلت باقی مانده مشارکت اهالی رسانه بیشتر شود.

رییس سازمان بسیج رسانه کرمانشاه با بیان اینکه داوری آثار طی دو هفته انجام خواهد شد، گفت: نهایتا اختتامیه جشنواره اوایل اسفند برگزار خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آزادی 59 زندانی کرمانشاه به همت ستاد اجرایی فرمانامام(ره)

وی افزود: در این جشنواره برخی موضوعات از سوی بسیج رسانه کشور اعلام و برخی موضوعات نیز در استان به آن اضافه شد و در مجموع این جشنواره در ۱۰ قالب و با ۱۶ محور موضوعی برگزار خواهد شد.

در ادامه این نشست اصحاب رسانه و خبرنگاران به بیان دغدغه ها و مشکلات جامعه و رسانه پرداخته و خواهان ساماندهی هرچه سریعتر وضعیت رسانه ها و تشکیل بانک اطلاعاتی خبرنگاران از سوی دستگاه های متولی و صنوف مربوطه شدند.

انتهای پیام