به گزارش خبرگزاری مهر، سردار یحیی الهی با بیان اینکه رشوه خواری حتی در مقیاس کوچک آسیب‌های فراوانی به اقتصاد جامعه وارد کرده و موجب سقوط و زوال جامعه می‌شود، اظهار کرد: طبق فرمایش نبی مکرم اسلام (ص) رشوه دهنده و رشوه گیرنده هر ۲ در آتش جهنم هستند و بوی بهشت را استشمام نمی‌کنند. […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار یحیی الهی با بیان اینکه رشوه خواری حتی در مقیاس کوچک آسیب‌های فراوانی به اقتصاد جامعه وارد کرده و موجب سقوط و زوال جامعه می‌شود، اظهار کرد: طبق فرمایش نبی مکرم اسلام (ص) رشوه دهنده و رشوه گیرنده هر ۲ در آتش جهنم هستند و بوی بهشت را استشمام نمی‌کنند.

وی افزود: در راستای اجرای طرح جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق، مرزداران مستقر در پست کنترل بازارچه مرزی پرویزخان حین بازدید کامیون‌های حامل بارهای صادراتی به یک دستگاه کامیون عراقی مشکوک برخوردند که پس از بازرسی چهار کیسه ۲۵ کیلویی لوبیا سفید قاچاق از آن کشف شد.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه گفت: قاچاقچی دستگیر شده جهت رهایی از قانون ۱۰ هزار دینار عراقی به گروهبان یکم امیر حاجی علیانی پیشنهاد رشوه کرده که این مرزدار وظیفه شناس با صحت عمل خود، ضمن رد رشوه با هماهنگی سلسله مراتب فرماندهی بلافاصله وجه موصوف را صورت جلسه و ضمیمه پرونده کرده است.

به گفته وی متهم با تشکیل پرونده و صورت جلسه پیشنهاد رشوه به مقام قضائی معرفی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تصادف رانندگی در محور سنندج به قروه یک کشته بر جای گذاشت