به گزارش خبرنگار مهر، حسین خوش اقبال بعد از ظهر امروز در آئین افتتاح پروژه‌های اقتصادی و عمرانی شهرستان گیلانغرب که به صورت ویدئو کنفرانس در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) امروز تعداد زیادی پروژه و طرح در نقاط مختلف استان به بهره برداری […]

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خوش اقبال بعد از ظهر امروز در آئین افتتاح پروژه‌های اقتصادی و عمرانی شهرستان گیلانغرب که به صورت ویدئو کنفرانس در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) امروز تعداد زیادی پروژه و طرح در نقاط مختلف استان به بهره برداری رسیده که این پیشرفت‌ها در سایه تلاش و برقراری امنیت در کشور حاصل شده است.

وی با اشاره به مقاومت مردم غیور شهرستان گیلانغرب در هشت سال دفاع مقدس، افزود: مردم شریف این شهرستان مانند دیگر مردم استان کرمانشاه در ولایت مداری و دفاع از آرمان‌های انقلاب زبانزد همگان هستند، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های در نظر گرفته شده باید در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: افتتاح پروژه‌ها و تلاش برای حرکت به سمت توسعه مرهون ایستادگی مردم ایثارگر ایران اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان، وجود امنیت و پیگیری مسئولین است.

وی ادامه داد: علیرغم توطئه دشمنان در طول ۴۲ سال گذشته نظام جمهوری اسلامی ایران همواره به مسیر پیشرفت، توسعه و بالندگی با اقتدار پیش رفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: تمامی اقدامات و دستاوردها با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان و شرایط سخت اقتصادی حاصل شده و امروزه به لحاظ امنیت و آرامش موجود در استان مسیر توسعه با جدیت تمام طی می‌شود.

کوروش محمودیان، فرماندار شهرستان گیلانغرب در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: طرح‌های افتتاحی شامل ۹۷ طرح اقتصادی، عمرانی، ورزشی، خدماتی گازرسانی، احداث مجتمع فرهنگی و هنری، توسعه و اصلاح خطوط برق و آسفالت معابر شهری است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دیدار نوروزی امیر قلعه نویی و ساکت الهامی+عکس