به گزارش خبرنگار مهر، با همکاری هنرمندان انجمن خوشنویسان استان کرمانشاه و سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه در آستانه ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر، اثری هنری، مزین به نام مبارک حضرت فاطمه (س) را به دختران و مادران کرمانشاهی هدیه دادند. بعد از ظهر امروز با حضور بیش از ۱۵ نفر از […]

به گزارش خبرنگار مهر، با همکاری هنرمندان انجمن خوشنویسان استان کرمانشاه و سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه در آستانه ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر، اثری هنری، مزین به نام مبارک حضرت فاطمه (س) را به دختران و مادران کرمانشاهی هدیه دادند.

بعد از ظهر امروز با حضور بیش از ۱۵ نفر از خوشنویسان نامدار کرمانشاهی، نام مادران و دخترانی را که نامشان فاطمه یا یکی از صفات آن بانوی بزرگوار بود حضوری خوشنویسی کردند تا هدیه‌ای برای گرامی‌داشت این روز مبارک باشد.

این برنامه از ساعت ۱۵ لغایت ۱۸ در پارک شهید درخشان جنب فرهنگسرای کوثر و سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه واقع در ۲۲ بهمن چهارراه گذرنامه برگزار شد.

گفتنی است، خط به عنوان بهترین راه انتقال اندیشه و فهم آدمی از دیرباز مورد توجه بشر بوده است و می‌توان گفت یکی از بهترین و شگرف‌ترین راه‌های ارتباطی میان آدمیان در طول تاریخ به شمار می‌آید و خوشنویسی همواره به عنوان تجلی‌گاه معنویت انسان مطرح بوده و هست.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فروش مرغ بالاتر از ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان تخلف است/ گرانفروشیرا به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهید