به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز آئین افتتاح و کلنگ زنی ۲۸۳ پروژه عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و خدماتی شهرستان کرمانشاه با اعتباری بیش از ۲ هزار و ۴۸۲ میلیارد تومان با حضور استاندار و مسئولین ارشد استان به صورت ویدئو کنفرانس در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد. هوشنگ بازوند در این جلسه با […]

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز آئین افتتاح و کلنگ زنی ۲۸۳ پروژه عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و خدماتی شهرستان کرمانشاه با اعتباری بیش از ۲ هزار و ۴۸۲ میلیارد تومان با حضور استاندار و مسئولین ارشد استان به صورت ویدئو کنفرانس در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

هوشنگ بازوند در این جلسه با بیان اینکه شرایط اقتصادی و اعمال تحریم‌ها مانع از خدمات رسانی به مردم نشده است، اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تمامی مراسمات مربوط به پروژه‌های دهه مبارک فجر به صورت ویدئو کنفرانس و مجازی برگزار می‌شود، زیرا اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی ضروری بوده و این بیماری قابل پیش بینی نیست.

اشتغالزایی بیش از یک هزار و ۷۰۰ نفر در کرمانشاه

فضل الله رنجبر در این مراسم بیان کرد: افتتاح و کلنگ زنی ۲۳۸ طرح مذکور با اعتبار ۲ هزار و ۴۸۲ میلیارد تومان در شهرستان کرمانشاه سبب اشتغالزایی یک هزار و ۷۵۷ نفر خواهد شد.

وی با بیان اینکه از این تعداد پروژه، هفت مورد آن با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان طی روزهای آتی در قالب برنامه‌های مجزا با حضور مسئولین ارشد کشوری افتتاح می‌شود، افزود: سهم طرح‌های اقتصادی از مجموع طرح‌ها ۱۶۵ مورد با اعتبار ۲ هزار و سه میلیارد تومان بوده که منجر به اشتغالزایی یک هزار و ۱۳۶ نفر می‌شود.

فرماندار شهرستان کرمانشاه ۶۰ مورد از طرح‌های افتتاحی را عمرانی بیان کرد و گفت: ۳۰۳ میلیارد تومان برای این پروژه‌ها هزینه شده است.

وی از آغاز عملیات اجرایی ۱۳ طرح با اعتبار یک صد و ۷۹ میلیارد تومان با اشتغالزایی ۶۲۱ نفر خبر داد و افزود: بخشی از این طرح‌ها از محل تسهیلات عشایری و روستایی و تسهیلات زلزله اجرایی شده که اعتبار این طرح‌ها ۱۵۵ میلیارد تومان با اشتغالزایی یک هزار و ۴۱۸ نفر است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پارک‌های کرمانشاه روز طبیعت تعطیل‌اند

به گفته رنجبر بهره‌برداری از این تعداد طرح و پروژه در شهرستان کرمانشاه در حالی صورت گرفته که دولت در جنگ اقتصادی به سر می‌برد.