به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما بعد هز ظهر امروز در آئین رونمایی از بازسازی و نوسازی بالگردهای زمین‌گیر شده هوانیروز کرمانشاه که با حضور فرمانده هوانیروز کشور برگزار شد با تاکید بر ضرورت حفظ دستاوردهای نظام، اظهار کرد: تمامی اختیارات و اقدامات ارتش پیش از انقلاب اسلامی در دست آمریکا بوده به […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما بعد هز ظهر امروز در آئین رونمایی از بازسازی و نوسازی بالگردهای زمین‌گیر شده هوانیروز کرمانشاه که با حضور فرمانده هوانیروز کشور برگزار شد با تاکید بر ضرورت حفظ دستاوردهای نظام، اظهار کرد: تمامی اختیارات و اقدامات ارتش پیش از انقلاب اسلامی در دست آمریکا بوده به طوری که فرماندهان ارتش اجازه کمترین دخالتی در تعمیرات تجهیزات نظامی نداشتند.

وی افزود: امروزه نیروهای نظامی ایران به برکت انقلاب اسلامی به مرحله‌ای از تکنولوژی و پیشرفت رسیده‌اند که حتی توانایی ساخت بالگرد و هواپیما را دارند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: امام با آمدن خود فرهنگ ما می‌توانیم را در باور ایرانیان زنده کرد و با ایمان به همین فرهنگ، هم اکنون ایران به یکی از ابر قدرت‌های اثرگذار در منطقه و جهان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) درس استقلال و آزادی به دنیا داد، سخنان امام راحل منبعث از آیات و روایات بوده و این جنس سخن هیچگاه تمامی نداشته و همواره حرف نو و تازه‌ای در هندسه سیاسی و فرهنگی مطرح می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: همین نوع بینش موجب شده تا مقام معظم رهبری امروز در مقابل تمام دنیای استکبار بایستد و ۴۲ سال است که آمریکا معطل شده زیرا آن‌ها می‌دانند ایران اسلامی ابرقدرت بلامنازع منطقه است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روزهای سخت کرونایی در انتظار ایران/ کاهش مشارکت مردمی دررعایت پروتکل‌های بهداشتی نگران کننده است + جدول