سیروس خانی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نیروهای جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های زیادی از روستاها در دوران انقلاب حضور به عمل رسانده و در کمک رسانی برای تهیه بیمه افراد بالای ۶۰ سال، خدمات تأمین آب، برق و آسفالت راه‌های روستایی همواره کوشیده‌اند. وی با اشاره به خدمات […]

سیروس خانی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نیروهای جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های زیادی از روستاها در دوران انقلاب حضور به عمل رسانده و در کمک رسانی برای تهیه بیمه افراد بالای ۶۰ سال، خدمات تأمین آب، برق و آسفالت راه‌های روستایی همواره کوشیده‌اند.

وی با اشاره به خدمات بخش کشاورزی نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: در حوزه کشاورزی خدماتی که پیش از انقلاب انجام نشده هم اکنون به همت نیروهای جمهوری اسلامی ایران به صورت تمام و کمال محقق شده است، به نحوی که هم اکنون شاهد تملک کشاورزی قابل توجه خانوارهای روستایی هستیم.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: خدمات بسیار جمهوری اسلامی ایران طی چهل و دو سال اخیر باعث رونق و رفاه در سراسر کشور حتی در دورافتاده‌ترین مناطق روستایی شده که به یقین بهترین اقدامات ممکن برای کشور انجام و خدمات همچنان ادامه دارد.

خانی افزود: به منظور ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم دومین جلسه هم اندیشی با سازمان‌های مردم نهاد با حضور مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه و سایر مسئولان ذیربط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیانیه اتحادیه اروپا بعد از نشست برجام