صفدر مظفری راد پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردهای مددجویان تحت حمایت بهزیستی کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس در ۲۰ بهمن ماه سال جاری افتتاح خواهد شد. وی با اشاره به دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای ایام الله دهه مبارک فجر چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب […]

صفدر مظفری راد پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردهای مددجویان تحت حمایت بهزیستی کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس در ۲۰ بهمن ماه سال جاری افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای ایام الله دهه مبارک فجر چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: افتتاح مرکز جدید توانبخشی، گلباران مزار شهدا، افتتاح مرکز بازپروری ماهیدشت، راه اندازی سالن قارچ با حضور هفت مددجو در بخش هلشی، همایش پیاده روی با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و برگزاری مسابقات نقاشی از برنامه‌های دهه مبارک فجر است.

مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: حضور پزشکان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در بین مراکز شبانه روزی، انجام خدمات فیزیوتراپی و توانپزشکی به صورت رایگان، انجام برنامه‌های متنوع در مراکز شهرستان و جمع بندی تولیدات مددجویان در نمایشگاه بیستم بهمن ماه از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای ایام الله دهه فجر است.

صفدری راد با اشاره به مراکز خدمات‌رسان بهزیستی افزود: ۸۰ مرکز خدمات‌رسان در استان کرمانشاه وجود داشته که ۳۸ مرکز آن در شهرستان کرمانشاه مستقر است.

وجود ۲۰ هزار معلول در شهر کرمانشاه

مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه با اشاره به ۲۰ هزار معلول در شهر کرمانشاه خاطرنشان کرد: مراکز شبانه روزی و روزانه، مراقبت در منزل و ویزیت در منزل به از جمله خدمات رسانی به توان خواهان شهرستان است.

وی افزود: از این تعداد ۴۳۰۰ نفر در مراکز شبانه روزی و ۲ هزار نفر به صورت مراقبت در منزل از خدمات بهزیستی بهره مند می‌شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش شیب تند مبتلایان به کرونا در کرمانشاه

مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: کمترین مبتلا و فوتی در بین مددجویان بهزیستی مشاهده شده که حاصل همکاری دوجانبه بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است.

صفدری به وجود ۲ گرمخانه در کرمانشاه با ظرفیت ۱۳۰ نفر اشاره کرد و افزود: یک سالن جدید به تازگی احداث و یک مرکز زنان در ماه گذشته ایجاد شده است، با توجه به سرمای زمستان چهار گشت شبانه با همکاری اجراییات شهرداری افراد نیازمند را به گرمخانه‌ها منتقل می‌کنند.‌