همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) ۱۲۲زندانی در استان کرمانشاه با همت بسیج حقوقدانان از بند رهایی یافتند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در این مراسم با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) گفت:جرم زاییده اجتماع بشری است و امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکانات می‌بایست اختلافات را […]

همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) ۱۲۲زندانی در استان کرمانشاه با همت بسیج حقوقدانان از بند رهایی یافتند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در این مراسم با تبریک ولادت حضرت زهرا آزادسازی ۱۲۲ زندانی در استان کرمانشاه(س) گفت:جرم زاییده اجتماع بشری است و امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکانات می‌بایست اختلافات را با گفتگو و تعامل در نهاد خانواده حل کرد.

کرمی افزود: نهاد‌های ارفاقی می‌توانند در آزادی زندانیان تاثیر گذار بوده و برای همین امر پایش و بررسی زندانیان در دستور کار است.

مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه هم با اشاره به نقش بسیج در همه عرصه‌های انقلاب گفت: نیرو‌های جهادی بسیج حقوقدان در راستای کمک به دستگاه قضا در مسیر گره گشایی حقوقی و قضایی زندانیان گام بر می‌دارند.

بهرامی پور افزود: پیش از این در دو مرحله به همت بسیج حقوقدانان ۱۶۱زندانی به آغوش خانواده بازگشتند و امروز نیز در مرحله سوم همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) ۱۲۲زندانی در استان از بند رهایی یافتند.

مدیرکل زندان‌های استان کرمانشاه هم در این مراسم با اشاره به اینکه اشتغال زندانیان در دستور کار قرار دارد گفت: چند کارآفرین با راه اندازی کارگاه مبل سازی در زندان مرکزی کرمانشاه اشتغالزایی کرده اند تا در زمان محکومیت و حتی پس از آزادی بتوانند روزی حلال به دست آورند.

پوریانی همچنین از توزیع ۲هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در بین خانواده‌های زندانیان استان خبر داد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشفیات جرائم اقتصادی در کرمانشاه 60 درصد رشد داشتهاست