اولین مرکز مشاوره‌ی دینی استان کرمانشاه با عنوان «پیشگامان مهر» در سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) به بهره برداری رسید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله علما نماینده‌ی ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این مراسم با اشاره به اینکه دین مبین اسلام بر پیوند همراه با […]

اولین مرکز مشاوره‌ی دینی استان کرمانشاه با عنوان «پیشگامان مهر» در سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله علما نماینده‌ی ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این مراسم با اشاره افتتاح اولین مرکز مشاوره‌ی دینی در استان کرمانشاهبه اینکه دین مبین اسلام بر پیوند همراه با مودت در خانواده تاکید دارد، گفت: اسلام دین مبنی بر فطرت انسانی است و شناخت درست از آن و ارائه‌ی مشاوره و راهنمایی به نسل جوان بر پایه‌ی رهنمود‌های اسلام می‌تواند موجب تحکیم بنیان خانواده شود.

حجت الاسلام مهرابی مدیر مرکز مشاوه دینی پیشگامان مهر نیز گفت: هم اکنون ۱۴ مشاور آموزش دیده در موضوعات خانواده، روابط زوجین، تربیت فرزند، بهداشت روانی، حسن خلق و انتخاب همسر از ساعت ۹ تا ۱۲ با این مرکز همکاری دارند.

مرکز مشاوه دینی پیشگامان مهر در بلوار طاقبستان بین کوی ۱۱۶ و ۱۱۷ قرار دارد و متقاضیان استفاده از مشاوره‌های این مرکز در روز‌های شیوع کرونا می‌توانند با شماره تلفن ۳۴۲۳۳۸۳۳ تماس بگیرند و از خدمات رایگان این مرکز بهره‌مند شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تفاهم‌نامه همکاری شهرداری تهران و سازمان اورژانس کشور به امضا رسید