در چهارمین روز از دهه فجر ۴۵ طرح اقتصادی و عمرانی با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان در شهرستان دالاهو به بهره برداری رسید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون سیاسی امنیتی استانداری در آیین افتتاح طرح‌های شهرستان دالاهو که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: امروز آثار خدمات ارزشمند نظام مقدس […]

در چهارمین روز از دهه فجر ۴۵ طرح اقتصادی و عمرانی با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان در شهرستان دالاهو به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون سیاسی امنیتی استانداری در آیین افتتاح طرح‌های شهرستان دالاهو که به بهره برداری از ۴۵ طرح اقتصادی و عمرانی در دالاهوصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: امروز آثار خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در دورترین نقاط کشور و همچنین اقصی نقاط مختلف استان قابل مشاهده است و دولت با جدیت به دنبال اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی است.

حسین خوش اقبال افزود: این کار‌ها در شرایطی انجام می‌شود که کشور با تحریم‌های بی سابقه‌ای روبرو است و بسیار خوشحال هستیم که امروز خدمات دولت به تمام نقاط استان ارائه می‌شود.

کرم محمدی فرماندار دالاهو نیز در مراسم افتتاح این طرح‌ها گفت: اعتبار این  ۴۵ پروژه اقتصادی و عمرانی بالغ بر ۶۲ میلیارد تومان است.

وی افزود: تسهیلات اشتغالزایی شهرستان حدود ۶۱ میلیارد تومان است که بیش از ۹۸ درصد آن تحقق پیدا کرده است.

محمدی خاطرنشان کرد: اعتبار طرح‌های در حال اجرا از دهه فجر سال گذشته تا دهه فجر امسال بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان است و در مجموع در این سه فصل بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه شهرستان دالاهو تخصیص پیدا کرده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ماشین فوق لاکچری و میلیاردی تتلو در ترکیه + عکس لورفته